Ana içeriğe atla

!!! Geri Dönüş !!!

      Merhabalar ! İşte aylar boyu çalışmanın ve yorgunlukların sonucunda ne kadar pek sosyal olamasam da asosyal bile değilim. Garip bir durum söz konusu ancak önemli olan geri dönüşüm ! Sonunda 1 ay kaldı okulların bitmesine ve herkes çok yorgunken bile bloglarına fırsat ayırıp da bir-iki yazı da paylaşsalar, ben pek vakit bulamadım.

     Okuduğum kitaplar ve daha çok keşfedilecek kitapların izlerini sürüyorum ve harika kitaplar okudum diyebilirim. Ne kadar okumadığım kitaplar da olsa bitirmeye çalıştım ve çoğu bitti. Kitap yorumlarım ve daha çok internet ağları üzerinde aktifleşmeye ve asıl amaçlarıma yönelmeye başlayacağım ve blogum değişkenlik gösterecek. Bu sayede blogumu genişletmeye başlayacağım. Umarım bu geri dönüş, güzel bir başlangıç olur. Kitap yorumlarımla birlikte karşı karşıya kalacağınız ve her kitap yorumunun ayrı bir yazı şeklinde paylaşacağım kitap serüveni başlıyor !
Yorumlar

 1. tekrar hoş geldin , umarım bu defa daim olsun .Garwood'un kitabı için bıraktığın mesaja yanıt verdim fakat bir kez de buraya yazayım istedim , kitapyurdunda satışta olan kitapları var , eğer tercih edersen diye:D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah, çok teşekkürler. Bir anda blogumda yazılarımı kontrol ederken yeni gördüm. Hoşbuldum *-*

   Sil
 2. heeey. hoşgeldiiin. baksana gördüm, geçen yıl da varmış blogun evet yaaa, nisan 2014 yorumlarını gördüm ki bloglarda bi yerlerdeeee :)))

  YanıtlaSil
 3. aa evet bak adını soyadını yaz bak bloga blogundaki çok eski yazılar ve senin başka bloglara yaptığın yorumlar var. nisan 2014 mesela yeniyim beklerim demişsin kii :) blogunu ararken gördüm ben deee.

  YanıtlaSil
 4. bi de baksana, twiterda nasıl bulcam seni. baksana benim blogda sağda var benim twitır. üye olsana ben de seni bulmuş olurum yaaa. iyi ki dönmüşsüün oleeey :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin sayende böyle yazılar çıkartabildim yaa. Bir de Twitter artık kullanmıyorum. Açarsam da söylerim...

   Sil
 5. kitap okuyup yazı yazanlar genelde zaten çok sosyal değildir yaa. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben çok vakit geçiriyorum ya. Şu an bile kitap okuyama elim varmıyor. Okulda olunca sınavlarda kitap okumak istiyorum

   Sil
 6. Yazılarımda gezerken birden geri dönüşü görmek ağlattı :')

  YanıtlaSil
 7. Yanıtlar
  1. Ay bir şey mi oldu da kaçırdım, noldu yaa :)) Şey, arada böyle internet bulup giricem galiba da, hafta sonları babaannemde kalcam galiba :) Orada internet var, hem oradan kütüphaneye daha kolay gidebilirim. Neyse işteeee, noldu kiii :)))

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

Kitap Yorumu "Kış Masalı"

Huh. Ay nasıl başlamalıyım ? Çok YouTube'da video izliyorum, hep ondan merhabaaaaa diye başlayasım geliyor. 2016'da sürprizlerim var sizlereeee. Ama Kış ayındayız ve Kış ayında Kış Masalı'nın yorumunu yazmak da uyumlu oldu. Ay çok güzel *.*


Kitap aslında o kadar hoş ki, gerçekten yani şu yorumu yaparken bile kitaptaki sözcükler geçiyor aklımdan. Aslında 1016 sayfa diye diye herkesin aklına kazındı kaç sayfa olduğu kitabın. Ayrıca zaten gerçekten uzun bir sürede bitirdim ve ben bu kitabı okumaktan gurur duydum. Herkes eline alıp hep inceledi bu kitabı. 1016 sayfa diyorum, bütün her okula götürdüğümde birinin eline veriyordum artık son 300-400 sayfa kalınca. Çünkü gerçekten yoruyordu :)) Ama bitireli de 1 hafta oldu. Pinekliyordum bu yorumu yazmak için.

Kitap şöyle bir konu alıyor; Gazeteci bir Hande Altan işinde çok başarılı biridir. 23 yaşına kadar aşktan uzak, bir iş kadını olmuştur. 29 yıllık bir aşk adamı bulana kadar... Kerem Sarper... Bir iş adamının sırlar ardında v…

İzleyiciler