!!! Geri Dönüş !!!

      Merhabalar ! İşte aylar boyu çalışmanın ve yorgunlukların sonucunda ne kadar pek sosyal olamasam da asosyal bile değilim. Garip bir durum söz konusu ancak önemli olan geri dönüşüm ! Sonunda 1 ay kaldı okulların bitmesine ve herkes çok yorgunken bile bloglarına fırsat ayırıp da bir-iki yazı da paylaşsalar, ben pek vakit bulamadım.

     Okuduğum kitaplar ve daha çok keşfedilecek kitapların izlerini sürüyorum ve harika kitaplar okudum diyebilirim. Ne kadar okumadığım kitaplar da olsa bitirmeye çalıştım ve çoğu bitti. Kitap yorumlarım ve daha çok internet ağları üzerinde aktifleşmeye ve asıl amaçlarıma yönelmeye başlayacağım ve blogum değişkenlik gösterecek. Bu sayede blogumu genişletmeye başlayacağım. Umarım bu geri dönüş, güzel bir başlangıç olur. Kitap yorumlarımla birlikte karşı karşıya kalacağınız ve her kitap yorumunun ayrı bir yazı şeklinde paylaşacağım kitap serüveni başlıyor !
Yorumlar

 1. tekrar hoş geldin , umarım bu defa daim olsun .Garwood'un kitabı için bıraktığın mesaja yanıt verdim fakat bir kez de buraya yazayım istedim , kitapyurdunda satışta olan kitapları var , eğer tercih edersen diye:D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah, çok teşekkürler. Bir anda blogumda yazılarımı kontrol ederken yeni gördüm. Hoşbuldum *-*

   Sil
 2. heeey. hoşgeldiiin. baksana gördüm, geçen yıl da varmış blogun evet yaaa, nisan 2014 yorumlarını gördüm ki bloglarda bi yerlerdeeee :)))

  YanıtlaSil
 3. aa evet bak adını soyadını yaz bak bloga blogundaki çok eski yazılar ve senin başka bloglara yaptığın yorumlar var. nisan 2014 mesela yeniyim beklerim demişsin kii :) blogunu ararken gördüm ben deee.

  YanıtlaSil
 4. bi de baksana, twiterda nasıl bulcam seni. baksana benim blogda sağda var benim twitır. üye olsana ben de seni bulmuş olurum yaaa. iyi ki dönmüşsüün oleeey :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin sayende böyle yazılar çıkartabildim yaa. Bir de Twitter artık kullanmıyorum. Açarsam da söylerim...

   Sil
 5. kitap okuyup yazı yazanlar genelde zaten çok sosyal değildir yaa. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben çok vakit geçiriyorum ya. Şu an bile kitap okuyama elim varmıyor. Okulda olunca sınavlarda kitap okumak istiyorum

   Sil
 6. Yazılarımda gezerken birden geri dönüşü görmek ağlattı :')

  YanıtlaSil
 7. Yanıtlar
  1. Ay bir şey mi oldu da kaçırdım, noldu yaa :)) Şey, arada böyle internet bulup giricem galiba da, hafta sonları babaannemde kalcam galiba :) Orada internet var, hem oradan kütüphaneye daha kolay gidebilirim. Neyse işteeee, noldu kiii :)))

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar