Ana içeriğe atla

1- Filmler'in Esintileri "In Your Eyes"

Merhaba !! Yeni bir seri başlatıyorum yeniden. Aslında kitaplara duyduğum ilgiyle birlikte yanında filmlere duyduğum sevgi eşit tutalamaz. Filmler başka tiyatro başka diziler çok başka. Filmlere pek zamanım da olmasa, internet üzerinden gitmediğim filmleri izlemeye çalışıyorum. Ama en çok önerilen film dendiğinde "In Your Eyes" dağları biçer. Gerçekten çok güzel bir film ve izlemeyip de onlara ayrı sevgi beslediğim filmlerden çok farklı. Filmin gerek şarkıları olsun, gerek kurgusu olsun, gerekse olayları olsun; muh-te-şem ! 


Film kapağı da gerçekten çok abartılı filmleri sevmiyorum. Bu oldukça sadece ve güzel olmuş. Ana karakterler gerçekten çok güzel ve ben ayrıca kadına aşık oldum diyebilirim. 

Oyuncular: Zoe Kazan  
Micheal Sthal David 
Nikki Reed
Jeniffer Grey
Mark Feuerstein

Filmin konusuna gelirsek. Kendi açımdan olarak filmi yorumlayarak konusunu anlatmak bana göre daha güzel geliyor. Film oldukça güzel ve bazı bölümlerinden dolayı sevmeyen insanlar olabiliyor, bu elbette ki tercih meselesi. Olaylar sanki romantik komedi filmleri gibi ama oldukça ilgi çekici olarak gerçekleşiyor. Filmin başlangıcında geçen olaylar yıllara dayanarak bir sorun oluşturuyor. Ancak bu sorun yıllar sonra bir umut ışığı olarak karşıya çıkacak. İki farklı şehir (?) arasında dağları aşıp da birbirlerini bulmak için o kadar birbirlerini görmeden sevebiliyorlar ki, gerçekten sonunda mutluluktan ağlanabiliyor. 

Film, 2004 yapımı da olsa ben bugün olsa yine izleyebileceğim bir film ki; ben bir kitabı 1 kezden fazla asla okumam. 2. okuduğum en sevdiğim kitap bile olsa, o kitaptan bıkarım. 1. okumadaki heyecanla beslerim o kitabı. O yüzden bir filmi bin kere bile izlesem bıkamam. Bu çok ironik bir durum olsa da bin kere izleyebileceğim filmlerden. Romantik sevmeyenler bile izleyebilir diye düşünüyorum. Sevgiyle kalın...
Yorumlar

 1. yazmışsın işte yaaaaa oleeey gelcem yineee :))))

  YanıtlaSil
 2. aa ben bu filmi de duymamıştım , ne kadar güzel izlediğiniz filmlere de yer vermeniz :D

  YanıtlaSil
 3. Hadi bir de 3 Iron'u izle. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sadece 3 Iron mu yoksa Iron 3 ya da Iron Man 3 mü ? :))

   Sil
 4. :))) 3Iron
  Orjinal adı : Bin Jip
  Türkçe adı : Boş Ev ( Tamamen uydurmasyon yanlız bizi,mkiler iyi sallamış)
  :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne çok sallıyorlar be. Geçen haftalarda The Gift diye film vardı, Geçmişten Gelen diyorlar. Türkeçemiz ayakta alkışlamalık :))

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler