Ana içeriğe atla

Kitap Mim'i


Yine Deep'ten mimlenmiş yazılar geliyor. Baktım geciktirmeden sıkıldığımda bir anda geçip güzel yazılar çıkartıyorum. Artık sıkılacağım zaman kalmaz dedim ve mimi yazayım dedim.

-İnce mi, kalın mı ?
Her türlü okuyabiliyorum... Kitabın konusuna bağlı.

-Artemis mi, Ephesus mu ?
Artemis pek okumadım ancak Ephesus'un kitapları güzel oluyor.

-Dizi mi, film mi ?
Yabancıysa dizi ve film. Türk ise ikisi de değil.

-Yeşil mi, mavi mi ?
Mavi.

-Lydia mı, Allison mu ?
Lydia.

-Matematik mi, Türkçe mi ?
Türkçe ile yazılarımı destekleyebiliyorum. Bu benim için matematikten daha yardımcı oluyor. 

-Labirent serisi mi, Lux serisi mi ?
İki seriyi de okumadım ancak Labirent serisi güzel diye duymuştum.

-Aynı Yıldızın Altında mı, Siyah Damar mı ?
Aynı Yıldızın Altında, ne kadar bitirememiş olsam da... Siyah Damar'ı okumadım ama.

-Fantastik mi, Bilim Kurgu mu ?
Fantastik. Bilim Kurgu hiç okuyamamışımdır.

-Aşk mı, Dram mı ?
İşte asıl bu ikisinde seçim yapamam. Çünkü en sevdiğim iki tür... Ama dram derdim.

-John Green mi, Brandon Sanderson mu ?
Green'in 2 kitabını da çok beğenmiştim. Sanderson'u hiç duymadım...

Mimleyebileceğim bir kişi aklıma gelmiyor ancak isteyen yapsın demek de istemiyorum. Vakti olan yaparsa sevinirim :)))

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler