Ana içeriğe atla

Kitap Mim'i


Yine Deep'ten mimlenmiş yazılar geliyor. Baktım geciktirmeden sıkıldığımda bir anda geçip güzel yazılar çıkartıyorum. Artık sıkılacağım zaman kalmaz dedim ve mimi yazayım dedim.

-İnce mi, kalın mı ?
Her türlü okuyabiliyorum... Kitabın konusuna bağlı.

-Artemis mi, Ephesus mu ?
Artemis pek okumadım ancak Ephesus'un kitapları güzel oluyor.

-Dizi mi, film mi ?
Yabancıysa dizi ve film. Türk ise ikisi de değil.

-Yeşil mi, mavi mi ?
Mavi.

-Lydia mı, Allison mu ?
Lydia.

-Matematik mi, Türkçe mi ?
Türkçe ile yazılarımı destekleyebiliyorum. Bu benim için matematikten daha yardımcı oluyor. 

-Labirent serisi mi, Lux serisi mi ?
İki seriyi de okumadım ancak Labirent serisi güzel diye duymuştum.

-Aynı Yıldızın Altında mı, Siyah Damar mı ?
Aynı Yıldızın Altında, ne kadar bitirememiş olsam da... Siyah Damar'ı okumadım ama.

-Fantastik mi, Bilim Kurgu mu ?
Fantastik. Bilim Kurgu hiç okuyamamışımdır.

-Aşk mı, Dram mı ?
İşte asıl bu ikisinde seçim yapamam. Çünkü en sevdiğim iki tür... Ama dram derdim.

-John Green mi, Brandon Sanderson mu ?
Green'in 2 kitabını da çok beğenmiştim. Sanderson'u hiç duymadım...

Mimleyebileceğim bir kişi aklıma gelmiyor ancak isteyen yapsın demek de istemiyorum. Vakti olan yaparsa sevinirim :)))

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

Müzik Hayatım 22

Biraz bir süre geçti ancak geç de olsa yazmaya karar verdim sonunda! Umarım unutmamışsınızdır? :(

Müzik Listesi: 1- DJ Snake - The Half ft. Jeremih, Young Thug, Swizz Beatz 2- Tom Odell - Jealousy 3- Ed Sheeran - Shape Of You 4- Burak Yeter - Tuesday ft. Danelle Sandoval 5- BahoBeat - Yol Olmam Korkarım 6- Bağzıları - Zaten Kırılmış Bir Kızsın 7- The Chainsmokers - Paris 8- Sia - Move Your Body 9- No Land - Düşünme Kaybolursun 10- Sagopa Kajmer - 366.gün 11- İkiye On Kala - Bakkala Diye Çıkıp Sana Gelesim Var 12- Barış Manço - Kol Düğmeleri (BÖ Remix) 13- BÖ & Serhat Durmus - Sarı Gelin 14- Dua Lipa - Thinking 'Bout You  15- Ed Sheeran - Shape Of You For Cello and Piano (COVER) 16- Other Earth - Moving On ft. happytree (Asch Remix) 17- Snakehips & MØ - Don't Leave 18- Miami Yacine - Kokaina 19- Keys N Krates - Dum Dee Dum (JiKay Remix) 20- Jon Bellion - All Time Low 21- Bonez Mc & Raf Camora feat. Maxwell - Ohne Mein Team 22- Felmax - Chapel  23- Snakehips & M…