Duyuru

Şu aralar pek iyi hissetmediğim için blogumu silmeyi düşünüyorum. Artık hiçbir şeye halim kalmadı. Uzun bir açıklama yapmayacağım. Ne yapabileceğim belirsiz...

Yorumlar

 1. dur bak ne dicem. silme. bişi mi oldu. anlatsana. ne dicektim bak sana. blogun olduğunu arkadaşlarına filan söyleme. annene de söyle. o da sölemesin. insanlar hep hevesimizi kırar ki. alay ederler. eğer böyle bi şeye üzüldüysen bu blogunu kapat başka blog aç ama söleme kimseye. çok yakın bi arkadaşına istersen söle ama bence kimseye söleme. blogun yazmak ve kitabın ile ilgili yazcam gelcem yine. sen kimseyi dinleme. insanlar hep üzer yaaa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blogum hakkında Allah'tan öyle bir şey yaşamadım. Arkadaşlarım da bilmiyor zaten, blogum konusunda kalbimi kırabilecek biri yok. Sadece kendi sorunlarım.

   Sil
  2. okumak yazmak kitaplar seviyon ki. aşarsın o "kendi" sorunlarını yaaa. onları da bi yere yaz bak. öykü gibi ya. başkasının başına gelenler gibi. böylece sorunlarının sana faydası olur yaaaa :)

   Sil
 2. Ani duygu karmaşalarıyla hareket etme. Blogun kenarda kalsın ;)

  YanıtlaSil
 3. bak blogumda sağda blogun var artııık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya ben bu duyuruyu blogumu paylaş diye paylaşmadım ki :/

   Sil
  2. allam biliyom yaaa. hep okuduğum için kendime kolaylık olsun diye koydum. bak sen sona esra diye bi eski arkadaş bi de buse diye yeni bi arkadaşı koydum. bu duyurun için koymadım kiii. hem ayrıcaaa, başkaları da keşfeder okur senii. ilerde kitabı olan bi yazarı okumuş olcaklar kiiiii :)

   Sil
  3. Hiç umut yok ama benim kitabım için sen umutlanıyorsun ? :D

   Sil
  4. allam bi sabır dur bak konuşcaz daha yaa. hatta bak yazmak ve kitap çıkarmak üzerine yazcam bloguma senin için ki. okursun onları da. :) bak ne dicem sanaa. kitap olmasını istediğin yazılarını bir word dosyasına yazmaya başla bak. eski ve yeni yazılarından kaç sayfa oldu acaba. zaman bulunca yavaş yavaş bi word dosyasına yaz diyom ki sana. :)

   Sil
  5. 4 sayfa oldu 5. sayfasındayım. Şu an word belgesi var yani

   Sil
  6. her bir yazını bir sayfaya koy işte. bir yazı bir sayfaya. örneğin, dalga bi sayfa istanbul bi sayfa gibi. eski yazılarından koy sona eskiden yaptığın kitap çalışmalarından da vardır. eskileri şu ana dek olan sevdiğin yazılarını worde geç kendine göre bir sırayla. sonra örneğin bu yaz boyunca yazacaklarını da eklersin. yavaş yavaş işteee :)

   Sil
  7. Bir şey soracağım, İstanbul'da olmanın dezavantajı var mıydı kitap çıkartmak için ? Yani Antalya'da da olsa yine aynı mı olur ?

   Sil
  8. şehir fark etmez hiç etkisi yok.

   Sil
  9. Bir yazıda takıldığım yerler var da, yardımcı olabilir misin ?

   Sil
  10. yaz koy buraya. düşünürüm ki. sona kaldırırsın. ya da bana yorum olarak gönder bak.

   Sil
  11. Boşver bir yere koymayayım. Teşekkür ederim.

   Sil
 4. ay bugün açmadım neti evde dinlendim uyudum bol bol ev işi ve yemek yaptım işte yani. şimdi açtım. iyiyim yaaa. okudum bütün yorumlarını. gördüüüm sen de iyisiiiiiin :)))))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorgunluktan iyi miyim sorsaydın ? :/

   Sil
  2. masiv atac ve yazmak anlıyom. hayatın çok zoooor :)

   Sil
  3. Şu an trip atasım var, normal karşılarsan yorum atmayayım biraz :D

   Sil
  4. :) misafir gelmiş he. herhalde iş yaptın yoruldun. normal karşılarım. raat ol. her zaman trip de atabilirsin amaaa raat ol işteee :)

   Sil
  5. Gergin olduğumu bir yazımda da belirtmiştim.

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar