Ana içeriğe atla

Tatil Sıkıntısı

Ya neden bilmiyorum ama bu günlerde saçma saçma dans edip, başım ağrıyana kadar sallıyorum filan. Ben genelde böyle boş olduğumda gidip bir şarkı açıp şarkıyı bağırarak söylemeye başlıyorum. Doğrusu bir keresinde babam dans ederken odamın kapısını çaldığında duymamış ve dans etmeye devam ederken babam girmiş. Babam da başladı başını sallamaya filan ne gülmüştüm. 


Genelde müziksiz yapamıyorum ve müziksiz geçirdiğim vakitler, gidip şarkıyı mırıldanıyorum. Bugün öyle sıkkın ve halsiz mesajlar atıyorum ki, tatildeyiz ya; Antalya'ya gidince öyle bir özlem giderme olmayacağına eminim. Konular biraz karışık olacak ama, bir günümü vlog gibi anlatmak istedim. Doğrusu yarısını. 

Sabah güzel bir uyanışım yoktur. Genelde rüyalar uyandırır ancak; bazen de biri mesaj atmış mı diye telefonuma sarılıp mesajlaşırım biraz. Berna vazgeçilmez ya, o da sabahlar biraz. Sonra bir ışıkla uyanır o da :) İşte ilk önce ona mesaj atıyorum sonra baktım uyuyakaldım. Saat 9 gibi uyanmış oluyorum. 1 saat telefona bakıyorum bloglarda geziyorum derken, gidip elimi yüzümü yıkadıktan sonra kahvaltı hazırlanıyor, kahvaltı ediyoruz. Sonrası burada monoton geçiyor. Berna da Berna derken tüm gün ona mesaj atıyorum zaten. Bazen Feyza geliyor, onunla video filan izleyip, arkadaşlarıyla ilgilendim derken saat 6 oluyor. Ben ki moralim bozuk olmazsa gidip bir şeyler yiyorum filan. Sonrasında yemek yiyoruz yardım ediyorum derken pek de ev kızı olamıyorum. 

Monotonlukla geçen bir tatil de olsa, Antalya'da sınavlar başlamadan biraz gezmeye vakit harcamak istiyorum. Doğrusu bir geçen sene bu kadar özlemiştim Antalya'yı ama...


Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. Yaa ne ergenlik mergenlik diyorsun ama yaaaa :(((((

   Sil
 2. olsun ya iyidir işte tatil. biraz daha özle evini :)

  YanıtlaSil
 3. annatsana rüyalarını ama yaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya manyak manyak rüyalar, bir gün öldüğümü filan görmüştüm nasıl korkmuştum. Onun gibi çeşit çeşit, saymakla bitmeyen diğer dünyadan biri...

   Sil
  2. Sıcaktan değil, geceleri burası serin

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler