Tatil Sıkıntısı

Ya neden bilmiyorum ama bu günlerde saçma saçma dans edip, başım ağrıyana kadar sallıyorum filan. Ben genelde böyle boş olduğumda gidip bir şarkı açıp şarkıyı bağırarak söylemeye başlıyorum. Doğrusu bir keresinde babam dans ederken odamın kapısını çaldığında duymamış ve dans etmeye devam ederken babam girmiş. Babam da başladı başını sallamaya filan ne gülmüştüm. 


Genelde müziksiz yapamıyorum ve müziksiz geçirdiğim vakitler, gidip şarkıyı mırıldanıyorum. Bugün öyle sıkkın ve halsiz mesajlar atıyorum ki, tatildeyiz ya; Antalya'ya gidince öyle bir özlem giderme olmayacağına eminim. Konular biraz karışık olacak ama, bir günümü vlog gibi anlatmak istedim. Doğrusu yarısını. 

Sabah güzel bir uyanışım yoktur. Genelde rüyalar uyandırır ancak; bazen de biri mesaj atmış mı diye telefonuma sarılıp mesajlaşırım biraz. Berna vazgeçilmez ya, o da sabahlar biraz. Sonra bir ışıkla uyanır o da :) İşte ilk önce ona mesaj atıyorum sonra baktım uyuyakaldım. Saat 9 gibi uyanmış oluyorum. 1 saat telefona bakıyorum bloglarda geziyorum derken, gidip elimi yüzümü yıkadıktan sonra kahvaltı hazırlanıyor, kahvaltı ediyoruz. Sonrası burada monoton geçiyor. Berna da Berna derken tüm gün ona mesaj atıyorum zaten. Bazen Feyza geliyor, onunla video filan izleyip, arkadaşlarıyla ilgilendim derken saat 6 oluyor. Ben ki moralim bozuk olmazsa gidip bir şeyler yiyorum filan. Sonrasında yemek yiyoruz yardım ediyorum derken pek de ev kızı olamıyorum. 

Monotonlukla geçen bir tatil de olsa, Antalya'da sınavlar başlamadan biraz gezmeye vakit harcamak istiyorum. Doğrusu bir geçen sene bu kadar özlemiştim Antalya'yı ama...


Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. Yaa ne ergenlik mergenlik diyorsun ama yaaaa :(((((

   Sil
 2. olsun ya iyidir işte tatil. biraz daha özle evini :)

  YanıtlaSil
 3. annatsana rüyalarını ama yaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya manyak manyak rüyalar, bir gün öldüğümü filan görmüştüm nasıl korkmuştum. Onun gibi çeşit çeşit, saymakla bitmeyen diğer dünyadan biri...

   Sil
  2. Sıcaktan değil, geceleri burası serin

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar