Yaz Etkinliği Mim'i

Ben beklerken Deep'ten gelen bir mim ile karşınızdayım :)) Yaz'ın keyfini de terini de çıkartmak için bir duş gibi bir mim olmuş bence. Benim mimime göre daha kolay olmuş. E hadi başlayalım :))


1- Klasik bir soruyla başlayalım; senin için 3 kelimeyle yaz mevsimi neyi ifade ediyor ?

Nem, gözlük, klima

2- Yaz aylarında ne sıklıkla kitap okuyorsun ?

Doğrusu geçen sene okuma alışkanlığımı pek yoktu ve 1 senede 1 kitap bitirmeye çalıştığımı biliyorum ve kitap buruşuk buruşuk olmuştu. Geçen sene yaz ayında da havuzda bir kız görmüştüm. 'Allah'ım nasıl kitap okuyor.' dedim durdum. Bu sene de ben okuyacağıma dair kendime söz verdim, her kitabı elime aldığımda geri bırakasım geliyor. Doğrusu pek okuyamıyorum.

3- Yaz aylarına daha uygun olduğunu düşündüğün kitap türleri var mı ?

Doğrusu ben edebiyat inceleme üzerine olsun altını fosforlu kalemle çizebileceğim denemeler kitabı olsun çok seviyorum. Her yazıda bir duygu, çok güzel ya :) Hem romanlar yazın çekilmiyor oluyor, dert içermeyen her kitap güzel aslında :))

4- Plajda kitap okuyanlardan mısın ? Eğer öyleyse en son hangi kitabı okudun ?

2. sorunun cevabında verdiğim cevap üzerine hiç okuyamıyorum. Zaten plaj değil sıradan bir denize bile gitmiyorum, havuz yetiyor da artıyor. Denizde atlayamıyorum, ona uzun süre alışmaya vakit harcayamam pek :) İzmir'e gittiğimde odaya bir an önce girebilmek için ne kadar çabalasam da, gece hep 12 gibi geliyorduk ve kitap okumaya hatta mesaj atmaya fırsat bulamadan telefonumu kapatıp uyuyordum.

5- Ve son sorumuz; senin için yaz mevsimi hangi renktir ?

Doğrusu renk seçemem ben ya. Ama bu sene hep siyah giymek istedim çünkü aldığım kot pantolonu hiç çıkartmak istemiyorum. Yeri geliyor şort bile giymek istemiyorum. İyi seçim yapamam ya ben, cevaplamasam olu-

"SİYAH !"

Ne kadar özentilik yapıp komik ve eğlenceli cevaplar vermeye çalışsam da, pek beceremedim. Hadi bu mim de benden Zahide'ye koşsun. Klima altında hasta olmamanız dileğiyle, serin rüzgarlar... :)


Yorumlar

 1. gelcem yine. bu sıcakta yazabildin he: zahide döndü mü evineeee :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dönmedi daha ya, onun işi uzun. Gitmiş sünnet düğününe filan her gün geziyor :)) Ben de daha gidemedim. İzmirde kına gecesi varmış, ben gitmedim işte. Yarın dönücez inşallah

   Sil
 2. baştan sona sırıttım sen doğal komiksin yaaaa :)

  YanıtlaSil
 3. samimi cevaplar olmuş. İnsanlar genelde okumuyorum demeye çekinir doğrusu.
  sevgiler.
  takiptyim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar