19- Filmler'in Esintileri "Before We Go"

En son romantik kategoride izlediğim filmde bile yarım bıraktıysam, bunda neden bırakmadım dedirtti gerçekten. Çünkü en sonunda ağladım ağlayacağım, bir iki damlayla kendimi tutabildim. Ancak bir oy vermek gerekirse çok da kilitlenip, izleyebileceğiniz bir film değil.


Ne kadar filmin kapağını bulamayıp, en kalitesiz bir fotoğraf koysam da film kapağıyla beni büyüledi. Aslında amacım sıkılmamak için bir film açıp izlemekti ve ağlamak istemiyordum. Ama bende öyle bir duygu var ki (SADECE ÇOK SULUGÖZÜM) duramayıp filmin sonunda rastegele seçtiğim bir filmde de ağladım.

Bir çanta ne kadar çok hayatı etkileyebilir ? Her şeyi yeniden fark edip, karar vermenizi sağlayan sadece bir tren istasyonu karşılaşması, neden bir günde yine aynı yerde sulu gözlerle ayrılmanızı sağlar ? Sadece sıradan bir çanta bu kadar değersizken, değerli olan şeyleri nasıl anlatabilir ? 

Oyuncular: Chris Evans
Alice Eve
Emma Fitzpatrick 
Daniel Spink
Mark Kassen

Doğrusu eğer konular bu kadar uzayıp gitmeseydi, daha güzel ve ilgi çekici olurdu. Çünkü filmi izlerken sürekli bir şeylerle ilgilenip, durdurup bir şeyler yapıp geri döndüm ama daha çok sıkılmamı sağladı bu. Ama not alsaydı 2/4 ancak verebilirdim ancak bir anlam çıkartmaya çalıştığım ve aklıma bir yazı konusu getirdiği için 3/4 veriyorum...Yorumlar

 1. kaptan amerika aşık olmuş.

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. Aaaaa, o o muydu ? Ben daha çok Adam Levins'a benzetmiştim filmi izlerken :)

   Sil
 3. senin mimledim :)) http://extraterrestretierra.blogspot.com.tr/2015/08/sacmamacsz-mim.html

  YanıtlaSil
 4. mimledim seni :) iyi eğlenceler

  YanıtlaSil
 5. İlginçtir, daha birkaç gün olmadı, son yıllarda hiç romantik film izlemiyoruz diye düşündüm. Sonra da iyi film çıkıyor mu ki izleyelim diye de bir sonuca vardım. Yazınla da düşüncemi bir nevi onaylamış oldun. :) Son yıllarda varsa yoksa aksiyon, fantastik. Nerde o eski Meg Ryan'ların, Julia Roberts'ların filmleri. Yaşlı gibi konuştum, ama öyle malesef. :) Yaşım öyle değil tabi. :P Her ne kadar sana göre bayaca 'olgun' olsam da... ;)
  Bu arada ben de iflah olmaz bir sulugözüm. Çizgi filme, ota foka ağlayabiliyorum. Hal böyle olunca da bi OTAFOKAAĞLAYANLAR KULÜBÜ kurup, seni de davet etsem diye düşünüyorum. Tanıştığıma memnun oldum. ;) Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemen katılayım o kulübe, ne yapmamız gerekiyor ? Sadece film izleyip ağlayarak para mı kazanacağız ? O zaman hoşgeldiniiiiiz :)

   Sil
 6. chris evans çok yakışıklı yaaa. filmde tesadüfler var demek ki. ağladıysan güzel demektir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç de bile :( Hıh :( Ağlattı beni güzel değildi işte :( Romantik film yapiyorlarsa, mutlu son olacak :( Bu ne böyle ? :(

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar