Ana içeriğe atla

Deep Tone Kitapları

Ay özlemle beklediğim Deep 3'lüsü yavrucakları geldi. Galiba Frambuazlı Hayat'ı ilk eline alan benim *.* 
Yorumlar

 1. Ayyy ama hakettin ki sen hepimizden önce gördün tabi herkesten önce almakta ödül sana :)
  Off ama bak tam bir şölen yaşayacaksın okurken sıralamayı bozma ama bak sade ve derin kitabı diğer iki kitabın ablaları bir kere o başta olsun :)
  Şaka yapıyorum tabi istediğinden başlarsın.
  Keyifli okumalar huzur bulacağından eminim çok sevindim senin adına :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay aslında kitaplar geldiğinde hiç bu kadar sevinmemiştim, sözleriniz beni çok mutlu etti *.* Ay zaten herkesin eline geçecek ve bir blogger ın ve yazar olan bir blogger'ın bana yorum yapması ve kitabının elimde olması kadar yazınız çok mutlu etti *.* :)))

   Sil
  2. Ben senden çok sevindim ki hem sen hem Deep için :)
   Deepin senin gibi şeker bir okuyucusu daha oldu ki sende hayat ve hayallerinle dolusun.
   Deep sana umut kaynağı olacaktır görürsün ki artık kitaplarıyla hep yanında gibi hissedecek ve güç alacaksın sözlerinden :)
   Bende ilk Sade ve Derini alabildiğimde afallamıştım şaşırmıştım daha doğrusu hiç bir gün o kitaba ulaşabileceğimi inanamadım.Sonra okudukça çocuk sevincine bürünmüştü ruhum çok iyimser etkisi olmuştu Sade ve Derinin.Diğer kitaplarınında aynı etki yaratacağını bildiğim için artık önceden seviniyorum.
   Derin Mavide şiirlerde olduğu için kalbimde taht kurmuştu oda,pasta gibi Frambuazı bekliyoruz artık :)
   Sana da bu kitapların katkısı olacağını bildiğimden sevindim şimdi :)

   Hep yoruma gelemesemde takipteyim kitap yazma hayalini an be an izliyorum coşkunu hevesini.
   Bunu kaybetme işte sen istesende o eline ulaşan kitaplar kaybetmene izin vermeyecektir içinde ki umudunu koru ve inan bana.
   Buradan da gitme asla.
   Kitap yazmaya devam et bazen buradada paylaş yazdıklarını. Öneri görüş ve ya takdir aldığında umut olur bu sana yolunda devam etmek için.
   İnşallah yakında seninde kitaplarını alırız elimize :) Çok sevgiler İrem :)

   Sil
  3. Ay siz gönderdiğinizde hemen okudum ve ağladım. Duygulandım hemen sulu gözüm ya :') Sonra uzun süredir yazı yazı yazamıyordum. Aklıma konu getirdiniz :)) Teşekkür ederim :)

   Sil
  4. ay arsu ve irem. tatlişler yaaaa.

   vaay frambuazı evet ilk sen gördün ve aldın. ayyy umarım arsunun dediği gibi sana mutluluk ve umut verir kiiii :)

   Sil
  5. Dıtdırırıııım !! :)) Umudumu kaptım ben :))

   Sil
  6. oleeey heyooooo bıp tıs bıp tıs bıp tıs :)

   Sil
  7. Tıpı tıs tıpı tıs :))

   Sil
 2. bu fotoyu da koyarım bu hafta blogumaaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay dur kitaplarımla işim bitsin, yavrucaklarınla biraz fotoğraf çekileceğiz *.* Bunu koyma, bekle biraz :)

   Sil
  2. Kitaplarımı düzenleyeyim dedim de 39 tane kitabım varmış. Hediye gelen kitabı çekilişe vericem :))

   Sil
 3. çektiğin fotolarda var evet yaa bütün kitapların de miii yanyana sıralanmıış :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya iştee :)) Kitaplığımı düzenledim, orada ilk fotoğraf senin kitapların *.* Diğer fotoğraflarda da onu kullanıcam artık, ama çok güzel olduuu *.*

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

Kitap Yorumu "Kış Masalı"

Huh. Ay nasıl başlamalıyım ? Çok YouTube'da video izliyorum, hep ondan merhabaaaaa diye başlayasım geliyor. 2016'da sürprizlerim var sizlereeee. Ama Kış ayındayız ve Kış ayında Kış Masalı'nın yorumunu yazmak da uyumlu oldu. Ay çok güzel *.*


Kitap aslında o kadar hoş ki, gerçekten yani şu yorumu yaparken bile kitaptaki sözcükler geçiyor aklımdan. Aslında 1016 sayfa diye diye herkesin aklına kazındı kaç sayfa olduğu kitabın. Ayrıca zaten gerçekten uzun bir sürede bitirdim ve ben bu kitabı okumaktan gurur duydum. Herkes eline alıp hep inceledi bu kitabı. 1016 sayfa diyorum, bütün her okula götürdüğümde birinin eline veriyordum artık son 300-400 sayfa kalınca. Çünkü gerçekten yoruyordu :)) Ama bitireli de 1 hafta oldu. Pinekliyordum bu yorumu yazmak için.

Kitap şöyle bir konu alıyor; Gazeteci bir Hande Altan işinde çok başarılı biridir. 23 yaşına kadar aşktan uzak, bir iş kadını olmuştur. 29 yıllık bir aşk adamı bulana kadar... Kerem Sarper... Bir iş adamının sırlar ardında v…

İzleyiciler