Ana içeriğe atla

Gezmek Gerek "Hayvanların İçinde Alem Ve Feyza Anıları"

Aslında o kadar güzel anılarla tatil geçirdim ki, arada sıkılmaya gelmiyorum. Birkaç fotoğraflarım arasında gezip, eğlenceyi ve gözümden akan ufacık bir göz yaşını bile mutluluğa döndürüyorum. Kapyumbağaya melabağa diyiiin !!


Aslında çay bahçesinde 5 tane kaplumbağa gördüm. Bu da elime alabileceğim ve beni en çok mutlu edebilecek kaplumbağaydı. Bu 4. gördüğüm ve sol arkasında kabuğunda kırıklık olanıydı. Yaşlandığı kabuğundan belliydi. Bir sürü rengi bir arada görebilirdiniz.
İrem ki, hayatında kedi sevmeden ördek besleyen kişiyse, kaplumbağayı eline alırken deneme yapan birisiyim. Yani elimden bıraktım sonra ot veriyorum başını döndürüyor, naz yapıyor filan tam Darcy hareketleri. Sinir etti beni, ama giderken bile benden kaçmak istediğini belli etmesine gerek yoktu ama dimi ?


Bu daaaaaa, orada sıkılmamamı sağlayan tek kişiydi. Her anıyla gerçek ben ortaya çıkmış zaten. Ancak o kadar güzel bir fotoğraf ki, profil yapınca zorla kaldırtan Berna'ya selam yolluyorum. Feyza ki, yılda 1 görüşüyoruz, olur ki Bayramda gidersek, 9 aya filan düşüyor özlem süresi. Buluştuk mu da, hep sıkıldığım anlarda 'İrem nerde?' sesleriyle geldiğini duydum. Ayrılırken de 'İrem artık sosyal hesaplarını aç da konuşalım, 9 ay görmüyorum özlem de gideremiyorum.' diye kızdı biraz ama böylesi daha iyi... 

Not: Ya Broods'un şu şarkısı çok güzel değil mi ? 

Yorumlar

  1. şarkı güzel. kaplumbağaaa çok tatlı kıyamam ona yaaa :) feyza ile fotolarınız çok tatlı çok komiik. bence de gerçek sen o işteee. özlemek güzel bence de yaaa :)

    YanıtlaSil
  2. güzel şarkıymış ben pek anlamam öyle yabancı şarkılardan benim küçük kardeşim sağ olsun yedi yirmi dört dinlediğin için atıştım kulağa hoş gelenleri dinliyorum :) kaplumbağa da çok şeker :) en son bizim evin bahçesinde görmüştüm :) resimlerinde pek güzel çok şeker görünüyorsunuz :) özlem duymak güzeldir :)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler