Gezmek Gerek "Madame Coco ve Kısa Saç"

Kısa saç. Hem de kendim seçmedim. Tam bir hüzün. Ya kaç yaşındayım ben deyip duruyorum saçıma. Bir belirsizlik var, arada 20 yaşında, arada 10 yaşında oluyorum. Normalde saçım belime geliyordu, şimdi arkası uzun, önleri kısa. Oval kesim ama saçım daha da kabaracak. Ay sinir oldum, aklıma getirmemeye çalışıyorum ben de.

Dün küçük ama kokularla dolu bir alışveriş yaptık annemle. Tabi kıyafet filan baksak da oflaya poflaya saçımda buldum sorunu. Hep dağılıyor filan, bir şekle sokamadım. İlk konuya uygun olan, saç bakım ürünü ve vücut losyonuyla devam edelim.


Son iki ürün orkide kokusu da olsa, pek güzel bir kokuda değiller. Dün Gliss'in kuru ve yıpranmış saçlar için olan şampuanı ve sıvı saç kremini kullandım. Cidden tek şampuanla bile gerçekten çok güzel kokuyor. Gliss zaten saçlarım için gereken kırıklıkları onardı filan derken favorim oldu. Kullanmadan yapamadım. Şimdi saçlarım kısaldı, hemen karışıyor diye bu ürünle pek karışacağını sanmıyorum. 

Madame Coco'nun bazı kokuları ve kozmetik ürünleriyle vücut spreyleriyle gerçekten çok güzel kokuyorum. Hani çok ağır kokusu yok ve kalıcı oluyor. Dışarıda kaldığım sürece güzel koku saçıyor. Bir kez de vücut losyonunu deneyeyim dedim. İki çeşidi vardı bundan, bunun kokusunu daha çok beğendim ve 5 TL gibi bir fiyatı var. Denemelik uygun, zaten her türlü bir ürün ucuz oluyor burada. Bir de küçük bir çanta boyluk el kremi vardı. O da orkide, kış ayında benim ellerim çok kurumuştu. Yaz ayında pek ihtiyaç olmuyor kreme, ancak bunları kışın kullanmaya başlayacağım. Şimdi bekleyecekler. El kremi de 2 TL'ydi fiyatı.


Madame Coco'nun şu an hala kullandığım vücut spreyi var. Bahsettiğim vücut spreyi buydu. Üzerinde Amber olarak yazıyor ve bundan çok satıldığını görmüştüm. Kış ayında almıştım galiba ve bir tane daha alacağım sırada fiyatı bindirmişlerdi. 5 TL'ye aldım diye hatırlıyorum bunu. Şimdiki fiyatı 7 TL civarlarında. Bu küçük kremi de annem aldı. Zaten senin bu kokuda vücut spreyin var, bunu da ben alayım dedi. Bunu da aldık.


Gliss'in daha önceden soldaki biten Uzun Ve Kırılmış Saçlar ürününü kullanıyordum. Şimdi farklı bir tanesini denemek istedim. Gerçekten önerebileceğim fiyatta. Ama kandırılıp 13 TL'ye Gratis gibi yerlerden almayın. Marketlerde 7 TL'ye bulabiliyorsunuz. Önerebileceğim bir ürün gerçekten.


Son olarak 10 TL'ye bir kitap aldım. Harlan Coben'ın çoğu kitabını öneriyorlardı. Ben de denemek için uygun fiyatta diye aldım...

Görüşmek üzere...


Yorumlar

 1. en güzel kokuyu en sona saklamışsın. iyi okumalar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayy evet, çok beğendim yorumunuzu :)) Teşekkür ederim :)

   Sil
 2. ayyy anladım çekiliş yapcan seeeen bu ürünleri verceeen başkaları da orkide kokcaaak :))))) harlan coben aksiyonlu gibi duruyooor. arkada deep tone gördüm yaaa du bunları da koyarım blogaaaaa irmik şiveliiiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslaaaa, bunlar çok tatlı yaaaa :)))

   Ay Deep Tone da kimmiiiiiş *.*

   Harlan Coben duymuşsundur ya. Her türden okumaya çalışıyorum işte: ))

   Başkaları değil, ben kokcam *.* Orkide kokusu güzel de, diğer baktıklarım bildiğin sabun. Krem kardeşim bu, alacaksam orkide alırım dedim :)) Git Madame Coco'ya giden saçlarına aklar düşmüş gençişkolarla, ellerin boş çıkmazsın :))

   Sil
 3. heeeey pazardan beri giremedim bloga da. nabıyoon nasılsııın nasıl gidiyoooo. neşen yerinde miiii neler oluyoooo :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ups dünden önceki gün sinirlendirdim Chérie'mi :( Eh işte :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar