Ana içeriğe atla

İlle Allah Siniri

Cidden yeter artık dedirten şeylerden sinir oluyorum. Millet aptal değil gelmişsiniz burada sapık sapık yaşlı başlı insanlarsınız, bütün sapıklığınızı sosyal medyada konuşturuyorsunuz. Cidden hani çocuk felan olabilirim ama hiç böyle sinirle bir yazı yazmaya başlamamıştım. Bu blogumu boş yere açmadım ben ki hele sapık kişiler için hiç değil. 

Hadi daha genç kişiler gelip de mesaj gönderiyorlar filan anında engelliyorum. Cidden bir kendinize bakın da yaptığınız iğrençliklere bir dur deyin, lütfen. Milletin işi gücü yok sizin sapık tacizlerinizle uğraşmasınlar ! Cidden yeter !

Umarım dediklerim sahiplerine ulaşmıştır !

Yorumlar

 1. istediğin blogları engelleyebilirsin. bak, panelde "önizlemeden" "izleyiciler" e tıkla, orda geliyor blog engelleme. taciz mesajlarını unut gitsin. hepimize geliyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır ya, google+ dan sapık sapık kişiler takip ediyor. Ne zaman bloguma google+ hesabımı koyduysam, o günden bu yana sapık kişiler sürekli görüntülü istekler filan, sinir ettiler artık !

   Sil
  2. Ya bir de şey, bloguma uğrama demiştim ama, kusura bakma. Pek iyi değildim, iyi ki geri gelmişsin. Bir de yeni yazıma bir baksana plis plis :D

   Sil
 2. ben bütün yazılarını okuyorum ve yorum yapıyorum ki zaten akıllım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ama dün işte, gelme yorum yapma dedi ve gelmeyeceksi diye korktum da :( Cidden kusura bakma, en çok senin yorumlarına ihtiyacım var :(

   Sil
  2. ben sana hiç kızmam kırılmam ki :)

   Sil
  3. Ayyyy :) Tişikkürler o zaman senin dilinde :))

   Sil
  4. mirsi tımıms ayolcuum :)

   Sil
  5. game of thrones'tan o daaaa sen bilmiyooon :)))

   Sil
  6. A-aaaaaa ! Mance'i bilmeyen ne olsun :)

   Sil
 3. gelmiyolar de mi artıııık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gelmesinler, yoksa bildiğin rezil edicem onları artık ! :(((

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

Kitap Yorumu "Kış Masalı"

Huh. Ay nasıl başlamalıyım ? Çok YouTube'da video izliyorum, hep ondan merhabaaaaa diye başlayasım geliyor. 2016'da sürprizlerim var sizlereeee. Ama Kış ayındayız ve Kış ayında Kış Masalı'nın yorumunu yazmak da uyumlu oldu. Ay çok güzel *.*


Kitap aslında o kadar hoş ki, gerçekten yani şu yorumu yaparken bile kitaptaki sözcükler geçiyor aklımdan. Aslında 1016 sayfa diye diye herkesin aklına kazındı kaç sayfa olduğu kitabın. Ayrıca zaten gerçekten uzun bir sürede bitirdim ve ben bu kitabı okumaktan gurur duydum. Herkes eline alıp hep inceledi bu kitabı. 1016 sayfa diyorum, bütün her okula götürdüğümde birinin eline veriyordum artık son 300-400 sayfa kalınca. Çünkü gerçekten yoruyordu :)) Ama bitireli de 1 hafta oldu. Pinekliyordum bu yorumu yazmak için.

Kitap şöyle bir konu alıyor; Gazeteci bir Hande Altan işinde çok başarılı biridir. 23 yaşına kadar aşktan uzak, bir iş kadını olmuştur. 29 yıllık bir aşk adamı bulana kadar... Kerem Sarper... Bir iş adamının sırlar ardında v…

İzleyiciler