Müzik Hayatım 6

Galiba pek bir şarkı bulma yeteneğim tükendi. Artık şarkıların canını çıkartana kadar (vıccığını çıkartana kadar) dinlediğim için şarkılar benden bıkmış durumda ancak bir haberim var !!


Karmakarışık bir müzik listesiyle yine karşınızdayım. Aslında bu seferki şarkılar hepsi çok karışık. Aynen duygularım gibi bir şarkı listesi ortaya çıkacağından eminim. Çoğu zaman ben ağlarken bile şarkı açarım ve o kadar şarkı var ki, diğer yazılarımda bu şarkıları kullandım mı diye sorup duruyorum her seferinde kendime. Ancak kullansam da sorun olmaz diye düşünerek şarkıları anlatımıma geçiyorum.

Krewella yeni albümle yeniden electro müzikte yeni bombalarıyla gelecek zannederken,youtube de paylaştığı 'Somewhere To Run' dan sonra birkaç hafta önce de bu şarkının klibini yayınladı. Her zamanki Krewella açık saçık klibi hiç değil, bu seferki çok kapalı bile olmuş ancak şarkıda öyle bir etki varki, hep kafamı sallayasım geliyor.

Rihanna da yeni bir şarkıyla Miley gibi tepkiler aldı. Bildiğiniz Rihanna sürtük (?) kızlar gibi bir hava vererek klipte bir bağımlı gibi bir şey içinde. Doğrusu izlerken midem bulanacaktı bu yüzden sadece şarkıyı dinlerken bir şeyler yazdım. Doğrusu yine beğendim...

Eminem'in Sia ile olan o muhteşem düetlerinden bir tanesini daha duydum. Normalde Sia'nın şarkılarını indireyim derken Eminem ile olan en son çıkan şarkısını gördüm. Doğrusu belki daha önceden de çıkmış olabilir ancak yeni gördüm ve pek de dinlyemedim, şarkı olsun da tın tın olsun işte.

Tyga ve Chris ikilisinin düetleri yine beni dağlara yapıştırdı. Bu sefer de bir minik kız gibi gözüken Pia Mia ile Do It Again adlı şarkı ortaya çıkmış.

Ciara I Bet ile büyülemişti beni, bu sefer de Dance Like We're Making Love ile büyüledi. Ne kadar uzun bir şarkı adı. Doğrusu ben Making Love yazar geçerdim.

Nicki'nin saçma sapan gülüşlerini sevmem Anaconda'da ki gibi ancak bu şarkı da güzelmiş deyip, vıccığını çıkartana kadar dinledim bu sefer.

Ed Sheeran klasik müzikleriyle ritmine bayıldığım çok bilinen kişilerden biri. Ancak bu şarkısı ve klibi çok eski de olsa, eskiden Nina ile birlikteyken ki fotoğrafları geçtiği için bu şarkısını çok beğenerek ekledim.

Her zamanki ritim aşkıyla bu sefer bir şarkı keşfettim. Canoga Park !!

Müzik Listesi: Eminem - Beautiful Pain

Not: Fotoğraf Deniz arkadaşıma aittir. Artık arkadaşlarımdan çevre fotoğrafları alıyorum...
Yorumlar

 1. ben de bir şarkıya takınca takıyorum sürekli onu dinliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sürekli evde söylüyorum ya, söylediğimi sandığım kısımlarda bile kendime gülüyorum :))

   Sil
 2. ayyyy ben hep şeyi dinliyom bak simge "miş miş" :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Neye bakayım, anlamadım ? :)

   Sil
  2. :) simgenin miş miş şarkısına bak :)

   Sil
  3. Senden de şarkı önerileri varmış ha ? :))

   Sil
  4. Yeni ek şarkılar ekledim, bunlar da dün aklıma geldi :)

   Sil
  5. Cidden dengesizin tekiyim, neye dokunsam bir terslik, cidden türkçe şarkı da dinleyemiyorum. Dinlediğim bir iki türkçe vardır. Cidden bu aralar benim hiçbir şey yapmamam gerek. Gittim cam kırdım

   Sil
 3. bu listeyi de artık hep dinlerim kiii.

  anaconda gibi mi gülüyoooo :)

  demişsin yaa dağlara yapıştırdı o nasıl oluyo yaaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya orada bir kavram bulamadım, bir açİklayamadım. O kelime de vahim bir durum var yani :))

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar