Yaz Ayı'nın Keşifleri "Tavus Kuşlu Esrarengiz Bahçe"

Ben 1 gün önce bloga geceleri ağlayacağımı yazmıştım dimi ?

... Ya neden böyle olmadı ya ... 


Geçin şu konuları, hayatımı kurtardın be Esrarengiz *.* 

Şimdiiii, bu her yaşa göre boyama kitaplarını herkes bilir. Artık moda oldu ya, biz de almazsak olmaz. 

Kaan, annesi ve babası ile Aydın'dan geldi ve her günümüz dolu dolu bir hafta geçiriyoruz. Bugün de sırf bu boyama kitabı ve kalemleri almak için AVM'ye gittik ve bizi zorlayabilecek ve hatıra kalabilecek bir kalın boyama kitabı bulduk ve D&R'dan aldık. Kuru boyalar için de Migros'un içinden bir 24'lü kuru boya aldık ve biraz da bir şeyler yedikten sonra eve geldik. 

Aslında Kaan'ın annesinin bunu almasının nedeni, Kaan'a bu boyamaları herkes (tanıdıkları) boyayacak, adını yazacak ve ufak da bir tarih yazacak. Yıllaaaaaaaar sonra da, Kaan'a hatıra kalacak...


Benim seçtiğim boyama tavus kuşlu, çiçekli, böcekli bir yuvarlak bir boyamaydı. Eve geldiğimizde ben hemen bunun başına oturdum ve yaklaşık yarım saat önce bitirdim. O kadar ayrıntı gerektiren ve duygu yansıtı bir şey ki, resim yapmak değil boyama daha bir özen gerektirdiğini anladım. 

Bu günlerde acayip gergin ve sinirli bir yapım olduğu için sadece kendimle bütünleştim ve kendimi bu boyamaya verince, ben kendimden geçtim. 

Yaniiiiii, önerir miyim ? 

... ELBETTE !!! ... 

Kesinlikle benim gibi bir yapınız ve siniriniz varsa. (Sinir de ne be ?) Kesinlikle önerebileceğim bir boyama kitabı. 13+ diyebilirim bir yaş sınırı söylenmek gerekirse. 

Önemli Not: Küçük çocukların olduğu bölgelerde gezdirmeyiniz...Yorumlar

 1. bende çok istiyorum bu boyama kitabını almayı iyi boyamalar sizede :)

  bende bekliyorum bloğuma ;)

  http://misevimm.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok güzeller zaten :) Ben 2. Ye başladım dayanamayıp :))

   Blogunuzu biliyorum, ziyaret etmiştim :)

   Sil
 2. Ben de yaklaşık iki aydır bu boyama kitaplarının içinde kendimi kaybediyorum. Bu kadar zevk alarak yaptığım bir boyama olmamıştı. :)

  Ben desenleri boyarken gazlı kalem tercih ediyorum. Acaba kuru kalem ile daha mı kullanışlı oluyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya aslında ben Kaan'ın annesine sürekli tutturdum hani, gazlı kalem kullanalım filan diye, kuru kalem alalım dedi. Bence gazlı kalemle daha çok belirgin oluyor renkler. Hani zaten ne kadar boyansa da, kalın bir kağıttan yapıldığı için alt tarafa geçmiyor. Bu yüzden bence kuru kalemleriniz varsa, bir tanesinde deneyin. En sonki fotoğrafta kuru kalemle yaptım. Fotoğrafı flashla çektiğim için böyle canlı duruyor.

   Sil
 3. Çok güzel renkler olmuş emeğine sağlık küçük hanım :)

  YanıtlaSil
 4. Cezmi ersöz okuyup arabesk takılmacalara bir son artık.Acilen ödev veriyorum sana. Sadece eğlenceli ve umut vaadeden şeyler oku. Anladın sen onu ;)
  Bak o boyamacalı kitaplar da süper fikir. İnsana terapi oluyomuş da zaten. Güzel güzel de boyamışsın, süper olmuş, rengarenk içim açıldı...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kışın yine kendimlle bürüneceğim ki ehdhheheh :)))

   Teşekkür ederim :)

   Sil
 5. ivit ya küçük harf yaptım öyle deneme yaptım işte şiirde büyük harf hoşlanmadım esrarengiz bahçelik işteeee :)))

  YanıtlaSil
 6. bende uzun süredir var bu kitap boyaması çok hoşuma gidiyor:)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar