Ana içeriğe atla

Bu Ne Ya ?

Hastalık dolu bir yazıdan daha merhaba. Ya şu menemenden ne çektim ben ya. Menemen deyince hemen midem bulanıyor. 


Bugün 2-3 hafta önce olduğu gibi kustum. Pek uzun anlatamayacağım, birkaç gün daha aynı halsiz devam edersem, yazamam. 

Not: Fotoğraf Berna'nın tatil yolculuğundan...


Yorumlar

 1. çok geçmiş olsun ama yaa hadi çabuk iyileş yaa irem magazinleri lazım yaaa :) bi de foto nerde çekildiiiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bugün biraz daha iyiyim de, dışarı çıkasım var. Yaaa magazin mi laaaazıııııım ? O zaman kötü şeyler yaşamam gerek. Dün salonda uzanırken abim üstüme buz attı. Al sana magazin :)

   Berna'dan bu fotoğraf da. Bursa'ya giderken mi dönerken mi ne çekmiş :)

   Sil
  2. oleee iyileşmeye başlamışsın yaa :) kötü şeyler yaşama hayır. bide mesajlaşıp kendini izcek kişilerle mesajlaşmaaa :) ha haaa iyi yapmış oh oh :)

   Sil
  3. Sanki her an kusucam gibi oluyo ama havuz soğumuş biraz, hatta çok soğumuş. Babam o yüzden de hasta olmuş olabilirsin dedi. Havuza girmiyorum işte. Kendimi ancak kendim üzerim. Genelde öyle oluyor da :/

   Ya kim iyi yapmış şimdi anlamadım ki ? :)) Abim buzu attığında gülüyodu :)))) Berna ise iyi yaptı evet :)

   Sil
  4. abin iyi yapmıştı. iyileştin miii. gezdin miiiii :)

   Sil
  5. Yaa, dün çok su içtim. Midemden dolayı pek bir şey yiyemedim. İyiyim ya, arada davul gibi olmazsa iyi oluyorum :))

   Az önce eve geldim işte. Kahvaltı yapıp bir kurslara bakmaya ve kırtasiye alışverişi yapmaya gittik :) Sinemaya gitmek istiyorum da, bilemedim bir pufffff :(((

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler