Ana içeriğe atla

Gezmek Gerek "Hayvanat Bahçesi"

Dünden önceki gün Antalya'da olan hayvanat bahçesine küçük bir ziyaret yaptık. İşte görüntüler...
Aslında bu kadarla sınırlı bir alan değil. Çok büyük ve ilk defa hayvanat bahçesine gidiyorsanız ve ayakkabılarınız rahatsa, sorun yok. İstediğiniz kadar gezip tozabilirsiniz burada doğayla birlikte. Ya da bütün gezinizi bitirdikten sonra en yukarıda olan son gezme görme yerinizde size özel bir çardak var. Yanınıza çayınızı ve çekirdeğinizi alıp, arkadaşlarınızla fotoğraf çekebileceğiniz Antalya'ya kuşbakışı bakabileceğiniz çok hoş bir yer. Tabii kameranın şarjı az olduğu ve orada bittiği için ancak bu kadar görüntü yakalayabildim. En sonki fotoğrafta en yukarının bir aşağı kısmı. Gerçekten güzel ve uygun fiyatta. Gezip görün bence...

Yorumlar

 1. Hayvamat bahçesini gezmek güzelde o koku oluyor ya ağır bir koku ona dayanamıyorum:/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahahahaaha :)) Size iyisi denk gelmemiş, burada pek bir koku yoktu, hepsi çok güzeldi :))

   Sil
 2. ayy ne güzel. darcy de burada yaşasın yaaa. çay çekirdek yeri iyiymiş. ne güzel oturulup sohbet edilir orda. gezmek gerek :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok hoştu yaa :)) Dolu dolu geçmişti. Şimdi nereyi gezcez bilmiyorum :) Evet, gezilmesi öğrenilmesi lazım :)

   Sil
  2. ders çalışıp kafeleri gezcen yaaa :)))

   Sil
  3. Tek kafe seçicez ama sahilden seçicem ben. Zahide'ye uzak kalıyor. Zahide ile bu konuyu konuşmadım ya ben :o

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler