Ya Şimdi ?

Eh, yaşadıklarım benim göz yaşlarım oldu hep. Bilmem neden ama, hep bir gün aklıma geliyor. Unuttuğum da olmuyor ki hiç. Sadece fazla da eksik hissettiriyor. Fazla olduğunda mutlu, az olduğunda beni yerlere serebilecek bir üzüntü yaşıyorum. 

Şu an hatta yaşamıyor ve sadece nefes aldığımı bile düşünüyorum. Bazen başım o kadar ağrıyor ve ellerim o kadar titriyor ve aşırı utanıyorum ki, bir şey yapasım gelmiyor. Anlayan da yok, hoş..


Ama değer verenler var ve ben kimseye özel bir değer ya da bir arkadaşıma olduğundan fazla değer vermedim. Herkes benim gözümde hala sadece bir beden ve konuşan surattan ibaret olduğu için, pek de önemseyemiyorum. Kızıyor olanlar olabilir, sadece çok ilgiden bunalmış durumdayım ve bu bana iyi bir şey değil. Sadece blogu olmayan ve sadece benim bloguma her gün her saat girenlere sesleniyorum ! 

"Beynim çok yoruldu, bir ses daha kaldıramaz !"

Kısacası herkese olduğu gibi değer verdiğim için her şeyi doğal olarak normal bir şey gibi (heyecansız) karşılıyorum. Beni böyle kabullenen insanlara bin kez teşekkür edebilecek kadar yorgunum. Galiba saçma bir cümle oldu.

Asıl konuya gelecek olursa, bir sürü insanla kavga ettim ve kavga diyemiyorum bunlara. Tartışma oldu ama beni ağlatacak kadar olanlara kavga diyorum sadece. Tartışmalar daha fazlaydı ama herkesi affettim, değer vereceklerime verdim. Zahide hariç... 

Ya bilmiyorum, sadece bir süre zaten buralarda olamayacağım zaten. Nasıl burada olmayacağımı bilen bilir. Sadece baş ağrılarım fazlalaştı ve güvendiğim insanlar üstüme oturdu ve beni hiçe saydı. Şimdi gelip benden bir şey beklemelerini ummuyorum. Bu yüzden, maalesef ki; kimseden ilgi görmeden kafamı dinlemek istiyorum. Çünkü cidden iyi değilim. Bunu anlayabilenlere teşekkür ederim.. 

Not: Fark ediyorsanız 4 günde bir filan yazı yazmaya başladım. Süreleri fazlalaştırdım yani, bu yüzden pek iyi değilim. Laptopu açıp, bir şeyler karalamayı istemiyorum. Cidden çözebilmiş değilim, sadece yoruldum. İnsanlardan fazlasıyla yoruldum, ya cidden rahat bıraksalar gergin değilim hiç. Bunu yazdıktan sonra da gerginleşiyorum zaten. Sadece biraz blogdan ilgi, telefondan gelen mesajların seslerini az duymak istiyorum. Birazcık istek ? 

Not: Fotoğraf galiba İstanbul'dan ve Buse'den ...


Yorumlar

 1. güvendiğin insanlar nasıl oturdu üzerine yaaaa :) bi de foto neresiiiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zahide :/ Ya engellemiştim filan ama engeli açtığımda 10 dakika sonra mesaj attı :/ Ya uzun iş :(

   Fotoğraf galiba İstanbul'dan :) Buse'den :)) Ya bütün arkadaşlarımdan fotoğraf topladım dedim yaa :)) Kullanıyorum işte böyle :))))

   Sil
  2. biliyom iştee ben de merak ediyom işte fotolar neresi diyeee :) yazının altına yaz işteeee buse bursa zahide fransa diyeee :)

   zahideoş ile barışmadınız mı dahaaa :)

   Sil
  3. O seviyor beni, sorun yok da. Ben pek bu durumlarda sağlam bir arkadaş değilim galiba :)

   Tamam yazarım artıkın :)

   Sil
  4. öle deme yaaaa. sağlamsın yaaaaa. kendinle uğraşma beeeeğğğğ :)

   Sil
  5. Hahhahhha :)) Kendimi sevmediğimi defterlere de yazmışım. Şimdi deme bana kendinle uğraşma diye :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar