Ana içeriğe atla

Ya Şimdi ?

Eh, yaşadıklarım benim göz yaşlarım oldu hep. Bilmem neden ama, hep bir gün aklıma geliyor. Unuttuğum da olmuyor ki hiç. Sadece fazla da eksik hissettiriyor. Fazla olduğunda mutlu, az olduğunda beni yerlere serebilecek bir üzüntü yaşıyorum. 

Şu an hatta yaşamıyor ve sadece nefes aldığımı bile düşünüyorum. Bazen başım o kadar ağrıyor ve ellerim o kadar titriyor ve aşırı utanıyorum ki, bir şey yapasım gelmiyor. Anlayan da yok, hoş..


Ama değer verenler var ve ben kimseye özel bir değer ya da bir arkadaşıma olduğundan fazla değer vermedim. Herkes benim gözümde hala sadece bir beden ve konuşan surattan ibaret olduğu için, pek de önemseyemiyorum. Kızıyor olanlar olabilir, sadece çok ilgiden bunalmış durumdayım ve bu bana iyi bir şey değil. Sadece blogu olmayan ve sadece benim bloguma her gün her saat girenlere sesleniyorum ! 

"Beynim çok yoruldu, bir ses daha kaldıramaz !"

Kısacası herkese olduğu gibi değer verdiğim için her şeyi doğal olarak normal bir şey gibi (heyecansız) karşılıyorum. Beni böyle kabullenen insanlara bin kez teşekkür edebilecek kadar yorgunum. Galiba saçma bir cümle oldu.

Asıl konuya gelecek olursa, bir sürü insanla kavga ettim ve kavga diyemiyorum bunlara. Tartışma oldu ama beni ağlatacak kadar olanlara kavga diyorum sadece. Tartışmalar daha fazlaydı ama herkesi affettim, değer vereceklerime verdim. Zahide hariç... 

Ya bilmiyorum, sadece bir süre zaten buralarda olamayacağım zaten. Nasıl burada olmayacağımı bilen bilir. Sadece baş ağrılarım fazlalaştı ve güvendiğim insanlar üstüme oturdu ve beni hiçe saydı. Şimdi gelip benden bir şey beklemelerini ummuyorum. Bu yüzden, maalesef ki; kimseden ilgi görmeden kafamı dinlemek istiyorum. Çünkü cidden iyi değilim. Bunu anlayabilenlere teşekkür ederim.. 

Not: Fark ediyorsanız 4 günde bir filan yazı yazmaya başladım. Süreleri fazlalaştırdım yani, bu yüzden pek iyi değilim. Laptopu açıp, bir şeyler karalamayı istemiyorum. Cidden çözebilmiş değilim, sadece yoruldum. İnsanlardan fazlasıyla yoruldum, ya cidden rahat bıraksalar gergin değilim hiç. Bunu yazdıktan sonra da gerginleşiyorum zaten. Sadece biraz blogdan ilgi, telefondan gelen mesajların seslerini az duymak istiyorum. Birazcık istek ? 

Not: Fotoğraf galiba İstanbul'dan ve Buse'den ...


Yorumlar

 1. güvendiğin insanlar nasıl oturdu üzerine yaaaa :) bi de foto neresiiiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zahide :/ Ya engellemiştim filan ama engeli açtığımda 10 dakika sonra mesaj attı :/ Ya uzun iş :(

   Fotoğraf galiba İstanbul'dan :) Buse'den :)) Ya bütün arkadaşlarımdan fotoğraf topladım dedim yaa :)) Kullanıyorum işte böyle :))))

   Sil
  2. biliyom iştee ben de merak ediyom işte fotolar neresi diyeee :) yazının altına yaz işteeee buse bursa zahide fransa diyeee :)

   zahideoş ile barışmadınız mı dahaaa :)

   Sil
  3. O seviyor beni, sorun yok da. Ben pek bu durumlarda sağlam bir arkadaş değilim galiba :)

   Tamam yazarım artıkın :)

   Sil
  4. öle deme yaaaa. sağlamsın yaaaaa. kendinle uğraşma beeeeğğğğ :)

   Sil
  5. Hahhahhha :)) Kendimi sevmediğimi defterlere de yazmışım. Şimdi deme bana kendinle uğraşma diye :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

Kitap Yorumu "Kış Masalı"

Huh. Ay nasıl başlamalıyım ? Çok YouTube'da video izliyorum, hep ondan merhabaaaaa diye başlayasım geliyor. 2016'da sürprizlerim var sizlereeee. Ama Kış ayındayız ve Kış ayında Kış Masalı'nın yorumunu yazmak da uyumlu oldu. Ay çok güzel *.*


Kitap aslında o kadar hoş ki, gerçekten yani şu yorumu yaparken bile kitaptaki sözcükler geçiyor aklımdan. Aslında 1016 sayfa diye diye herkesin aklına kazındı kaç sayfa olduğu kitabın. Ayrıca zaten gerçekten uzun bir sürede bitirdim ve ben bu kitabı okumaktan gurur duydum. Herkes eline alıp hep inceledi bu kitabı. 1016 sayfa diyorum, bütün her okula götürdüğümde birinin eline veriyordum artık son 300-400 sayfa kalınca. Çünkü gerçekten yoruyordu :)) Ama bitireli de 1 hafta oldu. Pinekliyordum bu yorumu yazmak için.

Kitap şöyle bir konu alıyor; Gazeteci bir Hande Altan işinde çok başarılı biridir. 23 yaşına kadar aşktan uzak, bir iş kadını olmuştur. 29 yıllık bir aşk adamı bulana kadar... Kerem Sarper... Bir iş adamının sırlar ardında v…

İzleyiciler