Müzik Hayatım 8

Yine yeni yeniden bir çok şarkıyla birlikte sonbahara yeni şarkılarla girmiş bulunmaktayız ancak ben Eylül ayını sonbahardan sayamıyorum pek. Kasım yaklaşıyor ve kendi sonbaharım da gelmiş oluyor. E o zaman yeni şarkılarla kutlayalım !


İlk olarak The Maine ile başlamak istiyorum ki genel olarak rock şarkı çok dinlemeye başladım ve yeni çıkan şarkılarını görmemle tabii ki de diğer şarkılarında da olduğu gibi bunu da çok sevdim. Doğrusu galiba yeni albüm çıkartmaya başlamışlar ve gerçekten tüm şarkılarının da ritminden yöne güzel olacağına eminim.. Hatta YouTube kanallarını bile düzenlemişler. Büyük bir gelişme var galiba *.* 

The Maine'den sonra ben bir süre sonra da X Ambassadors'a Love Songs Drug Songs ile bağlandım. Doğrusu tek dinlediğim bu şarkıları olduğu için şu an pek bir bilgim yok grup hakkında ancak gerçekten güzel bir şarkı bu da.

15 gün internetimiz olmayınca bir sürü şarkı çıkmış ortalara. Ben de daha gün girince YouTube'a, yeni anladım. Gerçekten güzel şarkılar dolduracak galiba bu Sonbahar'ı da :) 

Sia yine bir şarkısını ortaya çıkartmış. Alive şarkısını Krewella şarkısından biliyorum. Yani Alive aslında yaşamak anlamında Waves gibi seviyorum bu kelimeyi. Bu yüzden bu şarkıyı da çok sevdim :) 

Naughty Boy'u pek sevmem. Zayn (sadece seviyorum) gruptan ayrıldıktan sonra Naughty Boy olayları çok oldu ancak şarkılarını çok severim. Her şarkısına da aşkla yaklaşırım ve Beyoncé varmış bu düetteeeeeee !! *.* 

Adam Levine'ın solo şarkılarını ve Maroon 5'daki o melodisiyle de çok severim ancak şu düet olunca sadece Adam Levine ortaya çıkabiliyor sadece. Bu şarkı da uzun zamandır var ancak burada Adam Levine'ın olduğunu hiç sanmazdım ancak hoş bir şarkı :)

Ellie !! Ay bu kadına öylesine aşığım ki, bende hiç şarkısı yok. Çok ironik değil mi ?? :)) Ancak son şarkısını ne kadar sevmemiş olsam da paylaşmak istedim. Bir de Major Lazer ile bir düet daha olmuş Ellie'nin :) Bu On My Mind'den daha hoş bir şarkı bence..

Aşkın Ritmi filminden sonra da Years&Years 'a karşı bir sevecenlik oluştu bende. Ben de filmden olan Desire şarkısına bağlandım galiba :) 

Bir aralar Tove Lo dinleye dinleye artık baymıştım ancak o da yeni bir şarkı daha çıkartarak bir beğeni daha kaptı :) 

Disclosure'un çoğu şarkılarını beğeniyordum ancak yeni şarkılarıyla yeniden takip edebileceğimi sanmazken yeniden şarkılarına bağlandım. Hem de Lorde ile düet yapmasıyla :)

Sam Smith de Disclosure ile düet yapmasının ardından yeni bir şarkıyla yine yeni yeniden sevdim şarkılarını. Unutmuştum gerçekten o huzurlu sesini ya :)

The Weeknd'den beklemediğim bir melodiyle birlikte yeni bir şarkı daha gelmiş. Bu sefer gerçekten diğerlerinden gerçekten gerçekten farklı bir tarz çıkmış..

Daha önce hiç The 1975'den bahsetmedim. Tam olarak hangi müzik tarzında yer alıyor pek bir bilgim yok ancak gerçekten hoş bir müzik kulağı var bu grupta. Tabii klibi hiçe sayarsak tüm şarkıları güzel..

Bu günlerde en çok böyle durgun şarkıları ve böyle bir Rihanna sesini özlemiyor değilim. Bari listeye bunu da ekleyeyim dedim :) 

Müzik Listesi: The Maine - English Girls

Müzik listesini yeterince uzun yapmaya ve her çeşitten koymaya çalıştım. Umarım kulak zevkinize uygundur :)) İyi günler dilerim.. 

Yorumlar

 1. bu yazılarını çok sefiyom yaa. bu şarkılar çok alive ve waves. dinlicam tabeee :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu şarkılar çok alive ve waves dediğin kısmı çevirip de mi okumalıydım ? :)) Ay çok hoş şarkılar yaa :)

   Sil
  2. canlı ve dalgalıı eveeet :)

   Sil
  3. İngilizceci benim çok iyi olduğumu sölemiş biliomuyduuuuun ? :)))

   Sil
  4. tabii ki öyle diycek ne sandııın :)

   Sil
  5. Kelimeler çok yardımcı oldu yaa çok teşekkür ederim :))

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar