Ana içeriğe atla

!! Beyaz Begonvil'in Yılbaşı Çekilişi !!

Yılbaşı yaklaşıyor ve artık çekiliş duyuruları vb. yazılar çok görmeye başladım. Ben de bir çok çekilişe katılıyorum ancak böyle ilk defa duyurmak istedim. Eminim çok eğlenceli geçecektir :)) İyi şanslar katılanlara :)) 


Yorumlar

 1. ayyyy hadi sen kazansanaaaa yaaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bin tane çekilişe katıldım, sonuç yok. Hep giriyorum, olumsuz..

   Sil
 2. du akşam gelicem kii yaa. son yazılarını da okudum ki çoktaan. gelicem. çenen nolduu. ölçü alındı mııı nolduuu. iyisin di miii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eh :) Yani iyi gibi ama değil. İyi şeyler olmadı. Ya işte çol karmakarışık. Kimse yok şimdi. Ya işte iyi sayılmam. Çenem ağrıyordu hala. Kaç gün oldu saymadım gelmedin. Kimse de gelmiyor zaten. Çenem çıkıcak galiba. Gelmeyeceksen gelme blogundan da ismim falan da geçmesin. Olmuyor.

   Sil
  2. uzun uzun annatsana. nasıl iyi şeyler olmadıııı.

   Sil
  3. İyi şeyler olmadı işte Deep :((

   Sil
  4. Sen bilirsin bak tamam o zaman. Artık kendimden bahsetmeyeceğim. Sadece bilmiyorum neden yaptığımı böyle. Kusura bakma. İstersen hiç yorum atma.

   Sil
  5. eve yeni geldim daha. yemek yicim gelcem okucim ki. ay raad ol istediğini söle. merak ederim endişelenirim ben yaaa.

   Sil
  6. Hayır, zaten takıntılıyım. Cidden beni boş verebilirsin. Sürekli mailimi yenilemek zorunda da kalmam.

   Sil
  7. Ya bak neyse. Kendi seçimin artık.. Üzerine gidemem. Ama bak sana öneriyorum, ben çok duygusal alıngan huydayım. Yani fark etmesen hala diş sıkıyorum...

   Ya işte bak yani boş ver.

   Sil
 3. nasılsın annatsanaaa hadi ama merak ediyorum hadii.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya iyi değilim zaten. Kimse ilgilenmiyor ve ben ilgi isteyen bir karakterim. Bu yüzden iyi olmuyorum tabii ki. Neden sevgili istediğimi anlıyor musun ? Herkes dolu. Her arkamı döndüğümde o eski sevgilimi görüyorum. O da bana bakıyor. Ve istemesem de istiyorum aslında. Ya kendimi geçtim başka şeyler için ağlıyorum. Sarılmayı çok severim, ağladığımda biri varsa özellikle sarılmak isterim. Her durup düşündüğümde biri bana sarılıyor gibi oluyor. Yorgunum. Hiçbir şey yapamıyor gibi hissediyorum. İğrenç hissediyorum. Güzel gözükmeyince ya da gülerken mesela nefes almaya çalıştığımda çok utanmıştım. En son Batu'nun sevgilisiyle tenefüse çıkınca Batu'nun kıza sarılışı bile şey oluyor bende. Ya o kadar kendimden nefret ediyorum ki. Ya ben neden sevilmem diyorum. Birileri bir şey konuşurken çok güzel espri yapacağım, konuşamıyorum. Sevilmiyorum. Biriyle tanışmama bile kızdılar arkadaşlarım. Eksik boş... Çenem ağrıyor hala. Selin'in telefonuna bişey oldu ya da ona. Buse ile aram soğudu. Berna zorluyor. Eda'dan ayrı geçirmek istiyorum bazen ama bilmiyorum. Birine sevmek hala suçmuş gibi...

   Sil
  2. anladım ilgi sevgi istiyorsun tabii. sevilmiyor değilsin ama tabii ki. ama dur daha ya çok sevilcen ki. zaman çok daha ama yaa.

   Sil
  3. Beklersen ne geçecek eline ? En iyi şu an derler.. Sol çenem yokmuş gibi hissediyorum. Sadece sağ taraf sağlam biliyor musun ? İlk dediklerinde o kadar kötü bir şey yok dedim ama sonra aklıma çenemin çıkması düşüncesi gelince..

   Sil
  4. ya gittiniz mi doktora noldu ölçü alındı mı ne zaman takılcak o şey.

   bekleme ya. sevgi kendiliğinden geliyo yaaa.

   Sil
  5. Doktora 6 gün önce gittim ya hani, işte zaten o gün ölçü alındı. Sol taraf kopmuş. Yani öyle bir şey dedi cerrah. İşte Cumartesi günü randevu var. Alıp gelicez işte, akşamları yatarken kullanacağım. 3 yıl...

   Beni bilmiyorsun hala. Ben bir 2 yıldır sevemiyorum. Sevgilim oldu yine sevemedim. Sevmedim. Tek sevdiğim oldu işte..

   Sil
  6. tamam anladım cumartesi. neyse iyi bari çözülcek. demek ki üç yıl sonra bitecek neyse ki.

   olsun ya seversin sevilirsin. isteyince olan bişi değil ki bu. durup dururken oluyor. yani mesela sınıfta herkesin sevgilisi var mı. tabii ki yoktur yaa :)

   Sil
  7. Eh işte.

   Yok tamam da ya onlar nasıl bekliyorlar ? Sevemeyecek gibi hissediyorum çünkü unuttum..

   Sil
  8. ay hatırlarsın ayol bigün. bugün gündüz yazımdaki şarkılara bi baksanaa :)

   Sil
  9. Umm, hafta sonu bakarım. Pek vaktim olmuyor projelere başladım :))

   Sil
 4. off dişini sıkmaaaaa alıngan irmiğik :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen de öyle konuşma o zaman. İki saat bir yere dalmış dişimi sıkıyordum. Sonra İrem neden damaklık kullanıyor olucak. Alıngan olmama bile alınıyorum, high school musical sanki :)

   Sil
  2. :) çok kendine özgüsün sadece sen çok aşırı hassas. :)

   Sil
  3. Bilmiyordum :)) Bu arada neden high school musical dedim bilmiyorum :)) Hassas değildim biliyor musun ? Cidden bir şey oldu ve her şey değişti gibi oldu. Sonra baktım her şeye ağlıyorum. Bak gözümün altında morluklar var diye şikayet ediyordum ya. Babam bugün çok ağlamayacaksın dedi göz altım için :(

   Sil
  4. göz altı için far sürcen üstüne de kapatıcı :)

   Sil
  5. Ahahahahah :)))) Kübo önerileriii :) Makyaj işim değil, doğal çözüm arıyorum işte :)

   Sil
  6. Mümkün değil kiiii :) Bak istesem ağlarım hep. Üzgün olyorum ama hep :((

   Sil
  7. sabır sabır geçcek bigün işallah yaaa :)

   Sil
  8. Deep ben ne hata yapıyorum ?

   Sil
  9. hiçbir hata yapmıyorsun. noldu ki bugun. bi deee, ağrıların var mıı.

   Sil
  10. Sanki bir hata yapıyorum gibi. Moralim bozuk. Ya cidden bak kusura bakma böyle hep üstüne yükleniyorum. Vardı bugün ağrılarım.

   Sil
  11. bir hata yapmıyorsun. sadece çok düşünüyorsun. ay raat ol ya yüklen nolcak ki. herkes ilgi sevgi ister ki. sen bunu çok istiyorsun sadece. sevilmediğini düşünüyosun. yok ki böle bişi. biraz güvensizlik var sende hepsi bu. zamana ihtiyacın var yaa. ağrı kesici yok mu yaa.

   Sil
  12. Hayır düşünmedim. Şarj cihazımı bozdum gece. Full moralim bozuktu bugün. Babam yapsa düzelecek moralim. Bilmiyorum sinir oldum. Bu kadar mı moealim bozulur ama. Hala bozuk.. Gerçekten hiç düşünmüyorum bile. Kimse mesaj atmıyor. Liseye gittik bugün. Bir o moralimi bozdu, sonra ettütte bir hoca söylendi falan, hepsi karıştı. Somurtuk somurtuk geziyorum. Yoruldum sıkıldım. Ağrı kesici ?

   Sil
  13. ama moralini hep bozuyon sen. bak kimse mesaj atmıyor diye de üzülüyon ki. atmasınlar işte daha iyi değil mi. sen de rahat rahat kitap oku müzik dinle dizi izle film izle yazı yaz işte. sen insanlara çok fazla değer veriyorsun. ya boşver kimse aramasın mesaj atmasın. takmasanaaa. yapcağın büssürü şey var ki evde :) her şeye somurtmasnaaaa seeen :) çenen ağrıyosa diye ağrı kesici ilaç :)

   Sil
  14. Pekala, deneyeceğim. Ağrı kesici işte çok ilaç iyi değil ya, çok ağrımadığı sürece kullanmıyorum. Var yoksa :) Ya ne bileyim. Tek sorun şarj cihazı. Yoksa bir sorun yok şu an. Ne kadar büyütmüşüm.. Eee ne yapıyorsun ? Şarkılar güzel dimiiii :))

   Sil
  15. irem dinledim ne güzel. radyo oyunları diye bişi buldum sesli kitap çokoş ya. radyo oyunları.com. bi deee bu akşam kara ekmek var heeey çekirdekle.

   Sil
  16. sen nabıyon ne izliyon.

   Sil
  17. Hmm bir ara duymuştum Kara Ekmek izlediğini. Güzel ya, sürekli bir entrika oluyor o dizide. Fragmanlara denk geliyorum da :)) İrem benim küçükken dinlediklerimden. Çok hoş o ya :) Radyo oyunları ama sesli kitap ? :)) Hmmm bak şimdi o zaman çözdüm. Sen yoksa dinleyerek mi okuyorsun ? Yani bu kadar hızlı kitap okuman falan böyleymiş yani aslında ?? :))) Seni seniiii :)

   Sil
  18. Proje ödevlerimi yapıyorum, işte hepsinden azar azar :)) Az zamman var :(((( Zaten baya az kaldı bi de daha yeni verdiler ödevi :((( İşte ben bir Kiralık Aşk izliyorum o da bugün. Eğer azaltırsam alıp laptopu izlicem :)) Çekirdek yemiyorum ki ben :) Almıyorlar ayçekirdeği :( Kabak da hiç sevmiyorum. Laptopa alıştım oradan izliyorum hep. Game of Thrones'u bekliyorum işte. Haziranda falan başlicak :))

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler