28- Filmler'in Esintileri "Mucize"

Bu film 2015 yılının en çok izlenen filmi olduğu için izlemeye koyulduk ve gerçekten kitlendim kaldım. Mısır bile patlatmaya gidemedim, kilitlenip kaldım ve gerçekten çok beğendim.


Sakat ve dilsiz Aziz'in duygusal ve bir o kadar da keyifli bir sinema karşınıza Mahsun Kırmızıgül senaryosuyla yansıyor. Eh, Mahsun Kırmızıgül varsa duygusal filmlerden dramlardan hayat dersi öğrenmek daha doğru oluyor. Filmin adı gibi bir Mucize işte. 31 yaşına kadar ailesi ile yaşamış ve azimle yaşamıştır. Bundan sonra evlendikten sonra mucizesi eşine aşık olmak ve değişimi göstermek olacaktır. 

Oyuncular: Mahsun Kırmızıgül
Talat Bulut
Mert Turak
Seda Tosun
Meral Çetinkaya
Ali Sürmeli
Erdem Yener

Puanım 4/4 olurdu çünkü yılın en çok izlenme alan filmi bu olmuşsa bu filme 3/4 vermem saçmalık olurdu ve gerçekten çok beğendim. İyi seyirler dilerim :)

Yorumlar

 1. Herkes bu filme hayran idi. Tabi ben filmlerle ilgilenmediğim için arkadaşların sadece yorumlarını dinledim. Hmm evet güzelmiş felan tamam izlemek yok. Not alıyorum. Vsktim olursa izleyeceğim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet :)) İzlediğinizde yorumunuzu merak ediyorum :) İyi günler dilerim :)

   Sil
 2. Mm izlemedim ama drama ihtiyacım olan bir zamanda izleyeceğim. Malum başka türlü izlenmiyor Mahsun'un filmleri.Depresyona falan girerim neme lazım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay Allah'ım depresyona girmeyi bekliyor. Ne güldüm ha Bi Poşet Kitap. :)

   Sil
  2. Ahahahha :)) Pekala demek isterdim ama bence depresyonluk tarafı yok :)) Biz keyifle izledik :) Ama siz bilirsiniz :)) İyi seyirler :)

   Sil
  3. :))) Depresyondan çıkartır ya bu film :))) Komik yanları hüzünleri yanlarıyla eşit değerde :))

   Sil
 3. Mahsun Kırmızıgül'ün filmlerini pek izleyemiyorum ya çok dramatik oluyorlar... İlkokulda veya orta okulda mı ne hatırlamıyorum Güneşi Gördüm'ü izlemiştim. Filmde iki kız, bebek kardeşlerini yıkansın diye çamaşır makinesine atıyorlardı. Çocuk orada parçalanıp ölüyordu.. Aşırı etkilenmiştim. O gün Mahsun Kırmızıgül filmlerini zirvede bıraktım djhsgfdhg

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah, çok kötü yaaa :( Ben onu pek izleyememiştim ama cidden çok içler acısı :(( Ama ben bu filmini beğendim :)

   Sil
 4. Mahsunun yönetmenliği gerçekten başarılı.Biz de izledik bu filmi, çok da beğendik.Dramatik yanları ağır basıyor filmlerinde evet ama başarılı.Güneşi gördüm,beyaz melek, newyork ta beş minare beğendiğimiz filmlerindendi.sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldiniz :) O filmleri duymuş ve bazılarınì izlemiştim iyi günller :))

   Sil
 5. izlerim taam mahsun çok üzüyo hep ama izlerim kiii :)

  YanıtlaSil
 6. çok etkili filmdi , sinemada izlemiş ve Mahsun'un oyunculuğuna hayran kalmıştım ki beni irite eden bir tipi var adamın lakin kabul etmek lazım iyi işlere imzasını atıyor , yiğidi öldür hakkını ver di mi :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahahah :)) Evet beğendiğseniz ne mutlu :))

   Sil
 7. Çok güzel bir filmdi gerçekten, tavsiyeniz için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet kesinlikle :)) Tavsiyemle mi izlediniiz ? :)) Rica ederim :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar