Ana içeriğe atla

3- Şarkı Esintileri "Dollhouse"

Deniz sayesinde sağolsun çevirisiyle artık şarkıyı dinlerken Türkçesiyle söylemeye bile başladığım bir şarkıyı paylaşmadan olmaz. Bu seride zaten hep böyle çok dinleyip çevirisiyle de çok sevdiğim şarkıları paylaştığım için dinleyip dinleyip bitiremediğim bir şarkı oldu bu da :)


Dollhouse - Melanie Martinez (Çeviri) 

Picture, picture, smile for the picture.
Resim, resim, resim için gülümse. 

Pose with your brother, won't you be a good sister? 
Erkek kardeşinle poz ver, iyi bir kız kardeş olmayacak mısın? 

Everyone thinks that we're perfect. 
Herkes mükemmel olduğumuzu düşünüyor.

Please don't let them look through the curtains. 
Lütfen perdelerin arasına bakmalarına izin verme.

Şarkıya Ulaşmak İçin: https://www.youtube.com/watch?v=HcVv9R1ZR84

Yorumlar

 1. Sarkının sözleri güzelmiş.
  Şimdi şarkım bitince dinleyeyim:)
  Gülümse:)
  Bende uzun süredir evet yıllar olmuş olabilir hiç silmeyede kıyamam.
  Aynı hevesle söylerim.
  Hello venüs- first love
  Güney kore müziğidir:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha sonra dinleyeceğim :)) Teşekkürler :)

   Sil
 2. Önceki şarkıları playlist'ime indirmiştim. Şimdi de bunu indiriyorum, teşekkürler İrem :))

  YanıtlaSil
 3. sevdin sen ingilizce ve fransızca ve çeviri yapmayı böyle şeysileri :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şeyyyy, ben yapmıyorum kii. Yani internetten buluyorum da en sevdiğim kısmı koyuyorum.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler