Ana içeriğe atla

Rapor

Heeeeeey ! Neden böyleyim ben de bilmiyorum. Dün moralim bozuktu ve bugün acayip derecede mutluydum. Burada ne için varım biliyorum galiba. Kendim için. Aslında bin kez olsun ben hep şunu düşünmüşümdür blogum hakkında. Ölsem blogum bana yeterli kalacak. Belki sevecekler yazılarımı, var olmasam bile. Ama yazılarımı onaylamak için ailem girer falan diye. Öldüğüm anımı 1 sene önce çok düşünmüştüm de. Her neyse konumuz bu değil..


Hep güldüm eğlendim ve meğerse ki amanıııııııııın ! Sınavdır projedir derken bitti bir dönem. Şimdi işte bizim TEOG puanları ertelendi. Davalık sorular var ve benim bir tık olsun puanımın yükselmesi var. Aklımda planlı bir şeyler olunca ve uygulayınca çok iyi hissediyorum. Gece 1 olmuş ve ben de proje ödevimi yapmak için saat 7'den 1'e kadar ödev yaptım. Ay dedim mutlusun ya git yazı yaz. Kendini göster. 

Buradan Selin belki bakıyordur. Canım o benim ya *.* Moralim bozuktu ve akıl verdi yine. Düzeldim Allah'tan. Ama beni unutmayın, bu arada 121 olmuşuz yaaa !!! Ay çok hızlı gidiyoruz. Ay nice nice 121'lere :)) 

Yorumlar

 1. Seni umutlu mutlu görmek güzel

  YanıtlaSil
 2. Mutluluğun daim olur inşallah :') Teog'da umarım hayırlı sonuçlar gelir *-*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşalaaaaah ! :)) Galiba şu an okunuyor *.*

   Sil
 3. Teog'da umarım başarılı olursun. Nice mutluluklara.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler. 1. Si açıklandı işte ama moralim çok bozulmuştu. 2. TEOG'da benim çok fark açmam gerekiyor :)

   Sil
 4. heyoooooooo aman da neşeliymiş deeeee aman da aman daaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay dur bir aklımda plan var ondan sonra çok görürsünüz beni böyle :))) Aiyyyyyy :)))))

   Sil
 5. Merhaba,blogunuzu takibe aldım. Benim bloguma da beklerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldiniiiz :)) Kısazamanda blogunuza uğrayacağım :)) İyi günler ve teşekkür ederim :)

   Sil
 6. Umarım daha da mutlu olursun canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sadece gerçekten anlaşılmaya ihtiyacım var ve teşekkürler :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

Kitap Yorumu "Kış Masalı"

Huh. Ay nasıl başlamalıyım ? Çok YouTube'da video izliyorum, hep ondan merhabaaaaa diye başlayasım geliyor. 2016'da sürprizlerim var sizlereeee. Ama Kış ayındayız ve Kış ayında Kış Masalı'nın yorumunu yazmak da uyumlu oldu. Ay çok güzel *.*


Kitap aslında o kadar hoş ki, gerçekten yani şu yorumu yaparken bile kitaptaki sözcükler geçiyor aklımdan. Aslında 1016 sayfa diye diye herkesin aklına kazındı kaç sayfa olduğu kitabın. Ayrıca zaten gerçekten uzun bir sürede bitirdim ve ben bu kitabı okumaktan gurur duydum. Herkes eline alıp hep inceledi bu kitabı. 1016 sayfa diyorum, bütün her okula götürdüğümde birinin eline veriyordum artık son 300-400 sayfa kalınca. Çünkü gerçekten yoruyordu :)) Ama bitireli de 1 hafta oldu. Pinekliyordum bu yorumu yazmak için.

Kitap şöyle bir konu alıyor; Gazeteci bir Hande Altan işinde çok başarılı biridir. 23 yaşına kadar aşktan uzak, bir iş kadını olmuştur. 29 yıllık bir aşk adamı bulana kadar... Kerem Sarper... Bir iş adamının sırlar ardında v…

İzleyiciler