Wattpad Works and Surprise Clips

Yeniden yeni kurgularla bir hikaye yazmaya başladım. Eskilerden daha iyi olduğuna emin olabilirsiniz ! :)


Vague (Dalgalar) adında bir hikaye yayınladım ve gerçekten iyi olduğuna inandığım zaman bu duyuruyu yapacaktım. Daha dün de tam olarak karakterleri belirledim. İşte hikayem; 


Tanıtım: 
Hiç bu kadar büyük dalgaya gelmemiştim. Hayır hayır, hiç o kadar ihtişamlısını da görmemiştim. Oturdum o soğuk rüzgarla birlikte dalgaların yanına. İçine çektin ve bana o sıcaklığı keşfettirdin. En büyük dalgada bile yanımdaydın, üstümü ıslattığında sımsıkı saran bir kucak... Sonra ne oldu bilmiyorum, işte buradayız... Senin yanında ben, benim yanımda sen.

Oyunculara gelecek olursak Gigi Hadid rolünde Voila ve Zayn Malik rolünde Edgard oynuyor. Aslında bu çifti hiç beklemiyordum ve bir artı olarak Zayn artık tek başına yolunda devam ederken Gigi ile ilk klibini de çıkartıı ! 


Dip Not: 1D hayranı falan değilim sadece bir insanı nasıl severseniz ben de Zayn'i öyle seviyorum ve klibini de çok başarılı buldum bazı yerleri hariç.

Yorumlar

 1. biliyor musun İrem, şu blogger ortamında kalemini en çok merak ettiklerim arasında sende vardın. hani hikâye yazma etkinliği sayesinde az çok takip ettiğim kişilerin üslubunu, kurgularını görüp okuma fırsatı yakalasam da, senin öykülerini merak etmiyor değildim. zira; etkinlikte adını göremediğim için, hep aklımın ucunda ki o merak mevkisini korumaktaydı. şu an bu haberini okuyunca inanılmaz mutlu olup wattpad'e baktım. beş bölüm yayınlamışsın sanırım. kurstan gelir gelmez bir an önce, okuyup düşüncelerimi beyan edeceğim. ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ciddi olamazsınız. Ben bir süre çok yazdım. Cidden yani yazdım yazdım ama kötü bir şey oldu ve sildim bir hikayemi. Ama öyle bir şey ki o tartıştığım kişinin yüzünden hikayemi silmişken şimdi onunla çok iyiyiz ve yani o hikayeyi silmem sadece içimi rahatlattı. Aslında böyle bir şey olacağını duysaydım, katılır mıydım hiç fikrim yok ama evi ayağı kaldırır bağırıp çırpınıp dururdum. Ya ben ne bileyim ya cidden böyle düşünen biri hiç bilmiyordum. Tanrım çok seviniyorum !!! *-* Çok çok çok çok teşekkür ederim ^^

   Sil
 2. Vayy, İrem.. Hoşgeldin dünyamıza :D Direk okuyacağım hikayeni.
  ŞİM-Dİ! Sevgilerimle :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten hikaye yazıyordum :D Tımamdır :)
   Beklemedeyim :))

   Sil
 3. blog keşfine çıktım.takipteyim :)

  YanıtlaSil
 4. nası gidiyoooo nolduuuuu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi gidiyoooor :) Ya şey işte kuzenim geldi benimle yaşıt :) Gece gece çıktık bi markete gittik az önce geldik sonra işte planlar yapıyoruz :) Telefon daha gelmedi onu bekliyorum da Antalya'daymış da hani yarın gelirmiş. Yarın alıp bakıcaz hani bir sorun var mı diye. Sonra sorun yoksa ben babamınkini alıcam sonraki gün de gezicez :)) Güzel yani :) Bir şey olmadı yani arada böyle hüzünleniyorum nedensiz ama sorun yok :) Sen nasılsın ? :)

   Sil
  2. ayy ne güzeeel gezin işte kuzişleen :) bugün aldın mı geldi miii tilifoon :) gez tabii:) hüzünlenmek de iyidir yaa işte bazeen :) iyiyim. yazıyom biloka işte. akşam biraz yorum yanıtlıyom. sona da dizi veya film izlerken uyuyom :)

   Sil
  3. Gezicez de yine sinirlendim falan. Sabah geldi ama iyi değilmiś işte bişileri varmış. Geri gönderdik işte ama burdan bi tane telefon bulduk. Abim alıcak galiba bakıcaz bi. Yarın ya da sonraki güne Batularla gidebiliriz bu yüzden tam belli değil işte :) İyi iyi o zaman :) Ben de sormuyorum ya öyle kuru kuru olmuyor :))

   Sil
  4. Deep. Telefon olmadı. Bakmicam telefon. Moralimi bozuyor hep. İstemiyorum da şu an. Planlarımın hiçbiri olmuyor. Cidden yetmez mi ? :((( Batu gillerle de gitmicez. Onlar gideceğimiz yere gitmiyormuş. Biz de bugün gidicez. Telefon alamadan ve fotoğraf çekemeden harika geçicek (!)

   Sil
  5. olsun ya üzülme napalım fotosuz olsun azcık da. ama babanın telefonu değişip gelmicek mi. ya baksana, türkcelde filan veya vodafonda aveada, bi dolu telefon var güzel. paalı da değil. baktım ben de, mesela 700 liraya çok çeşit var hepsi de güzel akıllı telefon. bak faturaya taksitle alınıyor. ayda 20-30 lira valla yaa.

   Sil
  6. Ya hayır şey biz S5 bakıyoruz. Babamda S4 var. Ben S4 almak istiyordum sonra babama S5 alınırsa babamınki bana gelicek. Daha dün baktım Vodafone da S5 taksitli 3.000 lira. Höh yani. O fiyata iPhone alırsın. Düşün. Zaten babam taksitli almıyor. O zaman fiyat artıyor zaten. Biz hani elden bakalım 2. El olsun temiz olsun garantili faturalı sağlam bir şey olsun hani sahibinden baktık mesela. Eve mesela İstanbul'dan mesela dün gittigidiyordan aldık. Ya işte yok yani. Güvensiz işte kendi şarj cihazı değil falan. İşte geri gitti sonra sahibinden de buradan bir tane vardı tam böyle istediğimiz gibi 850 diyordu. Abim almaya gitti. Adam satılmış demiş. Olmuyor işte hepsi benim inadımdan.

   Sil
  7. peki, dükkanlarda 2. el yok mu.

   Sil
  8. Hiç bilmiyorum. Çarşı tarafında öyle dükkanlar var ama benim gitmem bir işe yaramaz. Abim gidip bakmalı ama abim de artık bıktı. Hić bakmadı ama çok ısrar ediyorum sıkboğaz bırakıyorum.

   Dün mesela ben odama gittim falan kuzenim de yok. İçerde. Kuzenimle de mesajlaşıyorum :D Her neyse. İşte o da bana keşke geç alınsaydı diyorum dedi. Belki daha iyisi olur geç alınırsa dedi. Ben pişmanım dedi. Kendini üzme bu sefer de olmazsa dedi. Puffff :(

   Sil
  9. off evet sabretcen artık. babanla gidemiyo musunuz ya o 2. el dükkanlarına akşam veya haftasonu.

   Sil
  10. Deep, herkes sıkıldı şu konuyu açmamdan. İyice artık patlayacaklar. Yalnız onu geçtim benim de bataryam şişti patlayacak diye korkuyorum. Yeni telefona geçicem diye kafama takmıyordum offfffffffff :'(

   Sil
  11. Ay dur bakalım ben çok üzerinde durmicam bi bakalım :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar