Ana içeriğe atla

!! Ekinoks'dan Şubat Ayına Özel Çekiliş !!

Yine bir çekiliş duyurusuyla beraberiz !! :)


Ekinoks (Ümmü Şahin) blog dünyasına yeni katılmış ve şubat ayına özel bir çekiliş düzenlemeye karar vermiş. Küçükler için kahvaltı seti çekilişi düzenliyor. 


Yorumlar

 1. gezmeye gittiniz miii o güzel geziyeee. foto çekebildin miiiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen yazdın ya yorumu o sırada dışardaydım Bengisuyla sinemaya girmeden biletleri aldık oturduk Migrostaydık yine :D Senden bahsettim tam sonra baktım bildirim geldi :D Ay gülüp de Bengisuya gösterdim :D

   Foto çekemedim :( Telefon alınmadı ya :) Kameram şey benim de şey bi de dün akşam Kaderle konuşuyorum hani sohbet almış başını ilk defa gidiyor böyle k-pop dan bahsediyoruz falan şarjım az ama ben şarja takıp mesajlaşıyordum sonra bir ekran gitti var ya yine aynı kötü hissettim. Sonra saat 12 falan mı ne oldu saat 11 de gitti 12 gibi falan annemler uyudu abim oturuyordu odasında. Gittim hani abi açılmıyo falan dedim. Abim de nasıl dalga geçip gülüyor öyle komik açtı ki telefonu zaten :D Ben de açılınca öyle bi ağladım sarıldım abime gittim yattım :D Bakalım bi alınsın da her şeyden rahat ederim :)

   Valla hatta telefonum gidik artık dua ediyorum. Allah'ım dedim. Günlerdir o kadar mutluyum ki hiçbir sorun yok bin şükür dedim. Bir hatam varsa affet dedim falan. Kendimi tutmayı öğrendim ağlamıyorum öyle :) Böyle içim gidik sadece :))

   Valla cidden ama o kadar mutluyum ki Allah'ıma bin şükür bozulmasın bu saadetim inşallah :)

   Şu TEOG'u da atlatırsam iyidir ya :) Ay dua et bana lütfeeen :( Telefonumu falan almasınlar hani hem çalışıyım hem de her şey düzenli olsun ama İzmir de tutsun güzel olsun her şey :( Korkuyorum mutlu olmaktan bile ya..

   Sil
  2. tahmin etmiştim yazdığımda gezmekte olduğunu. :) telefon bi alınsa artık de mi yaa sabır sabır :) ayyy mutlusun hep ha ne güzeeeel hep böyle kaal. teog ediyom dua zaten yaa :) ayyy evet sen yine de çok mutlu olmaaaaa :))))

   Sil
  3. :) Eh ya alınsın evet :) Tımamdııır :) Ay evet az mutlu iyi :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler