!! Ekinoks'dan Şubat Ayına Özel Çekiliş !!

Yine bir çekiliş duyurusuyla beraberiz !! :)


Ekinoks (Ümmü Şahin) blog dünyasına yeni katılmış ve şubat ayına özel bir çekiliş düzenlemeye karar vermiş. Küçükler için kahvaltı seti çekilişi düzenliyor. 


Yorumlar

 1. gezmeye gittiniz miii o güzel geziyeee. foto çekebildin miiiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen yazdın ya yorumu o sırada dışardaydım Bengisuyla sinemaya girmeden biletleri aldık oturduk Migrostaydık yine :D Senden bahsettim tam sonra baktım bildirim geldi :D Ay gülüp de Bengisuya gösterdim :D

   Foto çekemedim :( Telefon alınmadı ya :) Kameram şey benim de şey bi de dün akşam Kaderle konuşuyorum hani sohbet almış başını ilk defa gidiyor böyle k-pop dan bahsediyoruz falan şarjım az ama ben şarja takıp mesajlaşıyordum sonra bir ekran gitti var ya yine aynı kötü hissettim. Sonra saat 12 falan mı ne oldu saat 11 de gitti 12 gibi falan annemler uyudu abim oturuyordu odasında. Gittim hani abi açılmıyo falan dedim. Abim de nasıl dalga geçip gülüyor öyle komik açtı ki telefonu zaten :D Ben de açılınca öyle bi ağladım sarıldım abime gittim yattım :D Bakalım bi alınsın da her şeyden rahat ederim :)

   Valla hatta telefonum gidik artık dua ediyorum. Allah'ım dedim. Günlerdir o kadar mutluyum ki hiçbir sorun yok bin şükür dedim. Bir hatam varsa affet dedim falan. Kendimi tutmayı öğrendim ağlamıyorum öyle :) Böyle içim gidik sadece :))

   Valla cidden ama o kadar mutluyum ki Allah'ıma bin şükür bozulmasın bu saadetim inşallah :)

   Şu TEOG'u da atlatırsam iyidir ya :) Ay dua et bana lütfeeen :( Telefonumu falan almasınlar hani hem çalışıyım hem de her şey düzenli olsun ama İzmir de tutsun güzel olsun her şey :( Korkuyorum mutlu olmaktan bile ya..

   Sil
  2. tahmin etmiştim yazdığımda gezmekte olduğunu. :) telefon bi alınsa artık de mi yaa sabır sabır :) ayyy mutlusun hep ha ne güzeeeel hep böyle kaal. teog ediyom dua zaten yaa :) ayyy evet sen yine de çok mutlu olmaaaaa :))))

   Sil
  3. :) Eh ya alınsın evet :) Tımamdııır :) Ay evet az mutlu iyi :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar