Ana içeriğe atla

Gülümseyemiyorum..

Yine mi ? Evet. Yine. Ama istemiyorsanız takipten çıkartın blogumu. Burası benim dünyam. 


Aslında düşüncelerim eriyor her dakika. Her saniye kendimi sevmiyorum. Kimse bilmiyor tabi ben nasıl biriyim. Ama öğrenmeniz gerekir. 

Mutsuz ve moralim bozuk olduğunda herkesi terslerim. Çok ciddi olurum. 

Şımarığım. Bir arkadaşımla bugün küssem yarın çok doğal davranırım. 

Bencilim. Hayır fazla değil. Sadece bu bencilliğimden ben de yıldım ve günlerdir ağlamaya çalışıyorum ve düzelmiyor. Düzelse de %50 bencilim. Şimdi lütfen cidden ona göre takip edin. 

Saygılarımla.

Yorumlar

 1. nasılsın. neden üzgünsün.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bencil, şımarık, sabırsız, dengesiz, yersiz. Sorma istersen çok uzun.

   Sil
 2. şeriyle mi sıkıntın var. nolduuuu amaaa onu söyleee.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O şeri değil. Ona Kader de. Sadece fazla her şey.

   Sil
 3. Hım karışık tarafı küstürmek ve sonra hiçbir şey olmamış gibi davranmak evet bu kötü bir davranış. Ama karşı taraf seni kıracak şekilde davransa aranızda kavga geçse ve sen küsmesen bu senin iyiliğini gösterir:)
  Bende küsen biri değilimdir. Genelda bir şeye kırılır ve üzülürsem o kişiye bunu kendi dilimce dile getiririm:)
  Bilemedim kötü biri olmak kötü mü?
  Bende kendime göre kötü biriyim. Galiba kendimi böylr kabullendim. Kabullenmeyince iş dahada batıyor:/ iyi biri olmak durumu olmuyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eğer o tartışmadan ben sorumluysam sadece eskisi gibi olabilmek için eskisi gibi davranırım. Çok neşeli. Hiçbir gerçeği üstlenmem. Ben kötüyüm. Ben kendimi sevmiyorum ve bir insanın beni sevmesi saçma gelmeye başlıyor..

   Sil
  2. Hiçbir şey olmamış gibi davranmak pek ise yaramaz benim açımdan. Gerçekten kaçmak gibi bir sey
   Kendimi seviyorum ve evet kötü biriyim. İnsanların beni sevip sevmemesi umrumda bile değil bencede saçma. Beni millet sevsin diye yaşamıyorum. Kendim için varım:) ne kadar egoist bir ben:)

   Sil
  3. Ben de bunu derim ama kötü biriyim ve daha 14 yaşındayım. Neden insanlar beni sevmesin diye uğraş vermeyeyim ?

   Sil
  4. 14 yaşında olmak ya da 40 yaşında olmak kötülük için bir şey degiştirmez. Kötülük acı verici
   İnsanlar sevsin diye uğraşmam. Çünkü her insanın karşı taraftan bekledigi farklı. Hissettikleri farklı. Biri sakin insan sever,diğeri neşeli. İstekler farklı. Bu yüzden bende insanlar beni sevsin diye çabalamam:)
   Annen seni kızo olduğun için bile sever. Ama başka birinin umrunda bile değilsin:D

   Sil
  5. Düşüncelerimiz şu anlık farklı. Bu yüzden pek bir yorum yapmak istemiyorum..

   Sil
 4. Yanıtlar
  1. Bilmiyorum. Her şey karışık. İyi ki sınavlar ertelendi. Ama her şey hala fazla.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler