Ana içeriğe atla

Ölümde Sevgi

Her günün sonunda olduğu gibi. Bir gün daha geçiyor ömrümden. Biliyorum ki her gece de içine çekip uyutuyor nasıl kalacağımı bilmeden. Ama biliyorum ki, yarın bugünden daha güzel.


Uyuyorum huzura. Sana geliyorum biliyorum. Çıkmaz bir sokağa da girsem, kulaklarım çınlıyor sesinle. Dudaklarından çıkan kelimelerle yaşıyorum. Her bir dalga boyunda huzur veriyorsun. Kaybolmak istiyorum sularında. Sadece sen ve dalgaların olsak ya şimdi ? Kim tutabilirdi ki bizi ? Biliyorum. Ölüm tutardı. Belki onda bile huzurlu olurdum. Ama çıkmaz sokaktan çıkabildim biliyor musun ? Karanlıktan sıyrıldım. Senin beyazına yaklaştım her adımımda. Her adımda kendimi buldum. Seni bulduğum gibi...

Her şarkıda buldum seni. Senli ya da sensiz yine yanımdaydın. Bak hissediyor kalbim yeniden heyecanlandı senin bedenine, varlığına. Hissediyor işte, seviyorsun. Hissediyor işte, seviyorum. Ölümüne seviyorsam, ölerken benimle olmaya ne dersin ? Ya bugün ya yarın ya da yarından daha uzak. Ya şimdi ya sonra. Ya öl ya sev. İkisini istediğimde, pes etme. Ölürken sevmeye devam edebilirim. Öbür dünyada beraber olmaya, seni seviyorum. 

Yorumlar

  1. dalgalar yine. bu, şeri mi. sorun o mu yaaa.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yoo, dalgalar ama bunlar iyi dalgalar. Sorun bu değil. Sorun benim.

      Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler