Sanmıştım...

Tamam. Bakın cidden anlıyorum. Ama bir şeyler yazarsınız ve dürüst olup iğrençsin dersiniz diye bekliyordum. Olumlu şeyler umrumda değil ama öyle sanmıştım. Yazmasanız da olur. Buraya kadar...

Yorumlar

 1. ne oldu. neyin var. iyi misin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne olmadı.Neyim yok ? İyi değilim. Ne zaman iyi oldum ki zaten.

   Sil
 2. peki anlatır mısın hadi. bu hafta benim de sınav haftası. haftasonu yds sınavı var. ingilizce, ondan işte yoğundum. ne olduuuuuuu söleseneeee.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman benimle uğraşma. Çok uzun şimdi.

   Sil
  2. annat seeeen hadiiiii amaaaa

   Sil
  3. Ama çok uzun ve benim moralim bozuk.

   Sil
  4. peki. azar azar anlatırsın parça parça içinden gelince. 30 kaç kaldıı :)

   Sil
  5. Sadece abimde bir konuda fena tartışmıştık birkaç hafta önce hatta 1 ay önce bile olabilir. O günden sonra bana çok soğuk davranıyor. Bugün dişi çekilmiş 2 tane. Eve gelince bi baktım ama uzanmış böyle birden hasta mısın dedim. Annem dişi çekildi 2 tane dedi. Ayy geçmiş olsun dedim. Hemen sinirlendi. Bir daha benimle konuşma dedi. Asıl sen benimle konuşma dedim. Sonra gittim ağladım. Ki o benim abimken bana bunu yapıyor. Ben daha insanlardan ne bekliyorum.

   Sil
 3. bugün nasılsııın. bi deee hava güneşli mi ordaaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bugün bulanık yine değişip duruyor. Hava güneşli yaa, okul formasının üstüne gömlek giymişken hala sıcak geliyordu. Orası nasıl ? :)

   Sil
  2. hava bir açılıp bir kapanıyooo. ruhumuz gibiiiii :)))

   Sil
 4. nasılsın bugüüüüün :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilmeeem :) Yabi şimdi iyiysem sonra çok sinirli olabilirim değişken ergen hali :) Test çözücem kahvaltı yapıcam falan. Yarın da inşallah Bengisuyla kafede ders çalışıcaz :) Bakalım bakalım bakalım :) Kaderin doğum günü yaklaşıyo bi de :) Testlerle aram iyi de yeni kitaba başladım Deep !! ^^ Aiyyy böyle 600 sayfa nom nom nom :) Ay ama bir kitap kokusunu özlemişim yaa :) Çok güzel kokuyor :) Yeni hikayeye başladım da biraz farklı şeysi nise. Ay ben bir burda farklıyım gidip birilerine ay may diyemiyorum blogda böyle :) Neşem yerine geldi de bozulmaz inşallah :)

   Sil
  2. ay hadi bozulmasııııın neşen aman aman maşallah nazar değmesin işallah :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar