Ana içeriğe atla

Sanmıştım...

Tamam. Bakın cidden anlıyorum. Ama bir şeyler yazarsınız ve dürüst olup iğrençsin dersiniz diye bekliyordum. Olumlu şeyler umrumda değil ama öyle sanmıştım. Yazmasanız da olur. Buraya kadar...

Yorumlar

 1. ne oldu. neyin var. iyi misin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne olmadı.Neyim yok ? İyi değilim. Ne zaman iyi oldum ki zaten.

   Sil
 2. peki anlatır mısın hadi. bu hafta benim de sınav haftası. haftasonu yds sınavı var. ingilizce, ondan işte yoğundum. ne olduuuuuuu söleseneeee.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman benimle uğraşma. Çok uzun şimdi.

   Sil
  2. annat seeeen hadiiiii amaaaa

   Sil
  3. Ama çok uzun ve benim moralim bozuk.

   Sil
  4. peki. azar azar anlatırsın parça parça içinden gelince. 30 kaç kaldıı :)

   Sil
  5. Sadece abimde bir konuda fena tartışmıştık birkaç hafta önce hatta 1 ay önce bile olabilir. O günden sonra bana çok soğuk davranıyor. Bugün dişi çekilmiş 2 tane. Eve gelince bi baktım ama uzanmış böyle birden hasta mısın dedim. Annem dişi çekildi 2 tane dedi. Ayy geçmiş olsun dedim. Hemen sinirlendi. Bir daha benimle konuşma dedi. Asıl sen benimle konuşma dedim. Sonra gittim ağladım. Ki o benim abimken bana bunu yapıyor. Ben daha insanlardan ne bekliyorum.

   Sil
 3. bugün nasılsııın. bi deee hava güneşli mi ordaaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bugün bulanık yine değişip duruyor. Hava güneşli yaa, okul formasının üstüne gömlek giymişken hala sıcak geliyordu. Orası nasıl ? :)

   Sil
  2. hava bir açılıp bir kapanıyooo. ruhumuz gibiiiii :)))

   Sil
 4. nasılsın bugüüüüün :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilmeeem :) Yabi şimdi iyiysem sonra çok sinirli olabilirim değişken ergen hali :) Test çözücem kahvaltı yapıcam falan. Yarın da inşallah Bengisuyla kafede ders çalışıcaz :) Bakalım bakalım bakalım :) Kaderin doğum günü yaklaşıyo bi de :) Testlerle aram iyi de yeni kitaba başladım Deep !! ^^ Aiyyy böyle 600 sayfa nom nom nom :) Ay ama bir kitap kokusunu özlemişim yaa :) Çok güzel kokuyor :) Yeni hikayeye başladım da biraz farklı şeysi nise. Ay ben bir burda farklıyım gidip birilerine ay may diyemiyorum blogda böyle :) Neşem yerine geldi de bozulmaz inşallah :)

   Sil
  2. ay hadi bozulmasııııın neşen aman aman maşallah nazar değmesin işallah :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler