Testler Bitti De 40 Gün Kaldı !!

TEOG'a cidden çok az sayılı günler kaldı. Son ve 2 gün önce o kadar moralim bozuldu ki, artık yapamıyorum diye ağlamaya başladım. Ama yılmak bilmedim, testlerim bitti ama baktım boş boş saçma testlerden çözüyorum. Gittim MEB'in bütün testlerini çıkardım :) E hayırlı olsun ilk testimden full çıktı :))


Bugün saat 04:24'de uyandım ve ıvır zıvır dizisini izlemesiydi, müzik dinlemesiydi derken testleri babam dün çıkartmış. Ben de dün çözdüm bir tane. Totem yapıyorum bir de. Full çıkıcak, çıkmazsa moralimi bozarım falandı derken full çıkarttım. Sabah da 4 de uyanıyorum, höh yani. Boş durma İrem test çöz. Altın değerinde şu testler şimdi. Ben de yanlışımdan da silip yeniden yapmaya başlicam dedim. Sistem artık, yürücek planlı planlı :)

İşte test yığınları;


O sağdaki de full çıkarttığım :) 

Perşembe günü Matematik sınavım var. Ve ben olasılıkları yapamıyorum diye ağlamaya başlamıştım. Çünkü karıştırıyorum herkes yaparken ve moralim o kadar bozuldu ki, gittim ağladım. Yok herkesten kendimi soyutlamalar falan, çok saçma ilerliyorum. Ben de valla iki yapabildiğimle avutuyorum ama bizim hocamız öyle bir şey ki, o kadar da kazık yapar yani. Kalırsınız sorularla. Artık son 10 dakika kala kimse vermez. Ben de kopya isterim biliyorum. Uh, itiraf ettim.. Ama doğruya doğru en sonki İnkılap sınavında 100'lük cevaplar elimizdeydi bütün sınıfın. Ben de anlaşılmasın diye iki soru yanlış yaptım. 90 aldım. Herkes 100 aldı nerdeyse. Acaba neden :D

Demem o ki, zorlu günler başlıyor ve ben TEOG'a girmeden yaz ayını düşünüyorum. Çok zoooooor :(((

Yorumlar

 1. Moralini bozma canım, bak istersen yapabiliyormussun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bozmuyorum :)) Hadi bakalım inşallah hayırlısıyla güzel bir sınav sonucu da alırsam gerisi Allah kerim :)))

   Sil
 2. Hiçbir şeyden senden değerli değil, boşver. Kafaya takma bu kadar canım benim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah dimi :)) Ama bu avutmak ve çalışmaktan kaçmak gibi hissettiriyor. Yok 3 kuruşa 5 köfte :) Çalışıyorum ama yılmıyorum diyorum ben herkese :) Ancak yapamadığımda cidden dünya derdi gibi :)

   Sil
 3. Çok tebrik ederim, sınavın iyi geçer inşallah :))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar