33- Filmler'in Esintileri "Jobs"

Teog yoğunluğum nedeniyle bu sıralar fazla film izleyememiştim ve bir sonraki günki sınav için kendimi rahatlatmak için aylardır izlemek istediğim filmin 2013 yılında yayınlanan bir Steve Jobs dehasının biyografisinden çok Apple'ın biyografisini anlatan bir Steve Jobs filmi ile birlikteyim sizlerle :)


Steve Jobs dedik mi aklımıza Apple ve Macintosh gelir. Eh iPhone'u ilk başta görürüz ancak neden Apple'ın çıkışını ve neden "Apple" adını aldığını ve bu Apple 2 kişisel bilgisayarının çıkışını neden merak etmeyiz ? Hep bir şeylerin neden olduğunu beynimizde tartarız ya ? Hatta günler veririz bir işimiz için. Her şeyi unutup bir şeye odaklanırız ve emeklerimiz boşa gitmesin diye öyle bir özveriyle çalışırız ki dört elle sarılırız. Merak güzeldir. Filmler de dahası. Steve Jobs ve Apple'ın çıkışını bir filmde keşfetmeye ne dersiniz ? 

Oyuncular: Ashton Kutcher
Dermot Mulroney
Josh Gad
Lukas Haas
JK Simmons
Lesley Ann Warren
Ron Eldard
Ahna O'Reilly
John Getz
James Woods
Matthew Modine

Ben çok iPhone sever bir insan değilim. Hani Apple cı değilim yani. Hani ne bileyim abimden bana geçen bir gıcıklık var ancak tasarımlarını beğenirim. Tabi iPhone kullanmak isteyenler ya da onlar hakkında konuşanlar olursa ordan ayrılırım. Eh bu da benim diğer yanım. Ancak başarısını merak ediyordum. Hani Steve Jobs'a kinim yoktur. Beynini severim bazı insanların ve yani başarılı buldum ve Jobs'ı burada yeniden anarak öldükten sonra başarısını görmemiş olmasından dolayı üzülmedim değil. Her insan başarısına gülümsemek ister yazarlar olsun, oyuncular olsun, anneler olsun... Üzülmedim değil, her film klasiği her şeye ağladım yine ama ben gerçekten çok beğendim ve etkilendim. Ne dersem şimdi spoi olur o yüzden :) Yarın da vakit bulursam 2015 yılında yayınlanan bir diğer Steve Jobs filmini izleyeceğim :) 

Oyum: 4/4 

Sağlıcakla, mutlulukla, sevdiklerinizle, sizi başarıya ulaştıran ve azimle çabalamanızı sağlayan şeylerle kalın... İyi günler dilerim :)

Yorumlar

 1. Güzel paylaşımınız için teşekkürler. Fırsat bulduğumda izleyeceğim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim :) Yorumunuzu bekliyorum :)

   Sil
 2. hmm duymamıştım bu filmi, izleyeyim. teog güzel geçmiştir umarım, hakkında hayırlısı olsun:) sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İzleyin izleyin :) 2.gün daha rahatlatıcıydı yani bugün :) Sorduğunuz için teşekkürler. Çok teşekkürler :)

   Sil
 3. Sizi blog keşif etkinliğinden takibe aldım bana da beklerim sevgiler :)
  http://guzelvekulturluyum.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldiniz :) Yakın zamanda uğrayacağım :))

   Sil
 4. heeey, tv de "kördüğüm" izliyoduum, reklama girdii. o zaman heeey durum iyi desene. mat ve fen de idare ederse fena diil deseneee. bi de geçmiş olsuuuun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında matematik ve fen iyi olsaydı daha iyi olurdu ama onlar fazla geldi :((( Saol da hiç sevinesim gelmedi valla.

   Sil
 5. Filmi not aldım izlenecekler arasına.Paylaşım için teşekkürler..

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar