Ana içeriğe atla

BLOGUM 2 YAŞINA GİRMİŞ !!

HEEEEY !!!

Artık ne kadar doğum günü kutlayamadıysam blogumun doğum gününü ilk defa kutluyorum. Sanırım çok sade olacak. Blogum 2 yaşına girdi. İşte ilk yazım; http://iremvekitaplar.blogspot.com.tr/2014/04/kitap-dunyam-nasl-baslad-merhaba.html

Aslında 2 Nisanda blogum 2 yaşına girmiş ancak ben daha bugün aklıma geldi Nisandaydı diye. Bugün bir baktım 2 Nisanmış. Ne mutlu.. 

Yorumlar

 1. Oooo, yazı dolu nice yıllara :)

  YanıtlaSil
 2. Bol yazılı, nice yıllara :D

  YanıtlaSil
 3. daha nice güzel yazıların olsun :)

  YanıtlaSil
 4. Nice senelere canım. İyi ki doğmuş bloğun ;=)

  YanıtlaSil
 5. nice iki senlere blogger arkadaşım:)

  YanıtlaSil
 6. ayyyyy işte bence "blogunu en çok seven" kişi sensin diyom bak yine diyom. heey geçen yaz yaaa hatırlıyon muuu, sen tekrardan dönünce bloguna bütün yazılarını okudumduuuu, ama geçen yaz çok güzeldiii, offf hadi bu kış bitsin yaz gelsin sen yineeee çok keyifli ol kiiiii amaaaa :) az kaldı oh oh :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla şu an var ya yaz gelince daha kötü hissedeceğimi düşünüyorum. Böyle keyifsiz çünkü yanımda olan kişiler azaldı ve sanki kimse yokmuş gibi sanki yiyip içip ders çalışıp uyuyormuş gibi hissediyorum. Yaz gelmese bile TEOG bittiği gibi tatil gelmiş gibi olacak zaten ama sadece moralim bozuluyor şu günlerde. Allahım artık neden düzgün olamıyorum ben ya :(

   Sil
  2. düzgünlük sıkıcı beeee böyle iyisiin :)

   Sil
  3. Düzgünlük sıkıcı olduğundan falan değil. Ya demek istediğim, mutlu değilim. Hava yağmurlu ve bu daha da kötü geliyor bana.

   Sil
  4. mutluluk da sıkıcıııııııı boşveeer :)

   Sil
  5. Sabahtan beri ağlıyorum. İyi mi yani ?

   Sil
  6. hayır tabisi ama biraz hastasın ki belki kusmaktan dolayı bugünlerde iyi değilsin ondan ki. ama madem belki ağlamak sana iyi geliyor işte o zaman demek ki ağlaayabilirsin kii :)

   Sil
  7. Bilmiyorum valla. Garip bir şey. Bengisu baktı da neyse bakalım. Uğra ama unutma :)

   Sil
  8. ay seni unutmam hiç merak etme seeeeen. şu sınav şeysinden kurtul yaaaa hadiiiii :)

   Sil
  9. Bak işte 15 gün kaldı :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

Kitap Yorumu "Kış Masalı"

Huh. Ay nasıl başlamalıyım ? Çok YouTube'da video izliyorum, hep ondan merhabaaaaa diye başlayasım geliyor. 2016'da sürprizlerim var sizlereeee. Ama Kış ayındayız ve Kış ayında Kış Masalı'nın yorumunu yazmak da uyumlu oldu. Ay çok güzel *.*


Kitap aslında o kadar hoş ki, gerçekten yani şu yorumu yaparken bile kitaptaki sözcükler geçiyor aklımdan. Aslında 1016 sayfa diye diye herkesin aklına kazındı kaç sayfa olduğu kitabın. Ayrıca zaten gerçekten uzun bir sürede bitirdim ve ben bu kitabı okumaktan gurur duydum. Herkes eline alıp hep inceledi bu kitabı. 1016 sayfa diyorum, bütün her okula götürdüğümde birinin eline veriyordum artık son 300-400 sayfa kalınca. Çünkü gerçekten yoruyordu :)) Ama bitireli de 1 hafta oldu. Pinekliyordum bu yorumu yazmak için.

Kitap şöyle bir konu alıyor; Gazeteci bir Hande Altan işinde çok başarılı biridir. 23 yaşına kadar aşktan uzak, bir iş kadını olmuştur. 29 yıllık bir aşk adamı bulana kadar... Kerem Sarper... Bir iş adamının sırlar ardında v…

İzleyiciler