BLOGUM 2 YAŞINA GİRMİŞ !!

HEEEEY !!!

Artık ne kadar doğum günü kutlayamadıysam blogumun doğum gününü ilk defa kutluyorum. Sanırım çok sade olacak. Blogum 2 yaşına girdi. İşte ilk yazım; http://iremvekitaplar.blogspot.com.tr/2014/04/kitap-dunyam-nasl-baslad-merhaba.html

Aslında 2 Nisanda blogum 2 yaşına girmiş ancak ben daha bugün aklıma geldi Nisandaydı diye. Bugün bir baktım 2 Nisanmış. Ne mutlu.. 

Yorumlar

 1. Oooo, yazı dolu nice yıllara :)

  YanıtlaSil
 2. Bol yazılı, nice yıllara :D

  YanıtlaSil
 3. daha nice güzel yazıların olsun :)

  YanıtlaSil
 4. Nice senelere canım. İyi ki doğmuş bloğun ;=)

  YanıtlaSil
 5. nice iki senlere blogger arkadaşım:)

  YanıtlaSil
 6. ayyyyy işte bence "blogunu en çok seven" kişi sensin diyom bak yine diyom. heey geçen yaz yaaa hatırlıyon muuu, sen tekrardan dönünce bloguna bütün yazılarını okudumduuuu, ama geçen yaz çok güzeldiii, offf hadi bu kış bitsin yaz gelsin sen yineeee çok keyifli ol kiiiii amaaaa :) az kaldı oh oh :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla şu an var ya yaz gelince daha kötü hissedeceğimi düşünüyorum. Böyle keyifsiz çünkü yanımda olan kişiler azaldı ve sanki kimse yokmuş gibi sanki yiyip içip ders çalışıp uyuyormuş gibi hissediyorum. Yaz gelmese bile TEOG bittiği gibi tatil gelmiş gibi olacak zaten ama sadece moralim bozuluyor şu günlerde. Allahım artık neden düzgün olamıyorum ben ya :(

   Sil
  2. düzgünlük sıkıcı beeee böyle iyisiin :)

   Sil
  3. Düzgünlük sıkıcı olduğundan falan değil. Ya demek istediğim, mutlu değilim. Hava yağmurlu ve bu daha da kötü geliyor bana.

   Sil
  4. mutluluk da sıkıcıııııııı boşveeer :)

   Sil
  5. Sabahtan beri ağlıyorum. İyi mi yani ?

   Sil
  6. hayır tabisi ama biraz hastasın ki belki kusmaktan dolayı bugünlerde iyi değilsin ondan ki. ama madem belki ağlamak sana iyi geliyor işte o zaman demek ki ağlaayabilirsin kii :)

   Sil
  7. Bilmiyorum valla. Garip bir şey. Bengisu baktı da neyse bakalım. Uğra ama unutma :)

   Sil
  8. ay seni unutmam hiç merak etme seeeeen. şu sınav şeysinden kurtul yaaaa hadiiiii :)

   Sil
  9. Bak işte 15 gün kaldı :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar