Ana içeriğe atla

Yine Kusmuk (Kusura Bakmayın Ancak Bana Kusmuk Güzel Geliyor)

Saat tam bugün 02:20'ydi. Birden uyandım ve tuvalet faciası birden kusturdu. Kahretsin...


Dün cidden akşama doğru midem bulanıyor gibiydi. Hatta benim için değerli birisisisisine kusucam dediğimde iyice iğrençleştik. Uyumadan önce de iyice kötüydüm zaten ve hayalim olan birinin üstüne kusmayı onda yapabileceğimi ve sonra çok mutlu olacağımı söyledim. Facia facia... 

Kusmaktan bahsedip gece 2'de kustum. Sonra 1 saat aralıklarla uyanıp durdum ve midem fena parçalanmış gibiydi. Saat 6'ya kadar 4 kez uyandım ve saat 6 da artık okula ne kadar gitmek istesem de anneme gitmesem dedim. Annem de tamam dedi. 

Saat 11 gibiydi. Benim kemiklerim ağrıyor öyle bir halsizim ki, gittim odama yorganla birleştim artık ki yarım saat geçmeden ateşim çıktı. Zorla duşa girdim çıktım falan derken artık yatağımı kapatamıyorum. Allahım kollarım tutmuyor. 

İşte biriyle ders çalışacaktık ve ben hala halsizken kusmamak için yara bandı yapıştırdım. Yoksa daha kötü olacağım. Şimdi yine karnım kemiklerim başım ağrıyor ama sabahki kadar değil. Ama yani kusmaktan o kadar iğrençleşmişim ki fena oldum.

 Yara bandı hala duruyor ve çıkartırsam kusacağım. Hala hayalim olmadı ya, hasta olunca insan daha da uyumak istiyor. Ölücem allahım ölücem...

Yorumlar

 1. Geçmiş olsun. Nane limon en çok rahatlatıyor, tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler. Sanırım daha iyiyim.

   Sil
 2. Geçmiş olsun... :/

  Neyse, ben de beklerim, iyi günler... :)

  YanıtlaSil
 3. off ya geçmiş olsun bi deee bi gün kuscaüın zaman birini çağırırsın işallah kusarsın yaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç belli olmuyor valla gece 2 de kimi çağırsaydım :D

   Sil
  2. gündüzken tabiiii :)

   Sil
  3. Bilmiyurum :) Nasıl olmuş buralar sen gelmeyeli hm ? :))

   Sil
  4. gül gibi olmuş. canlı neşeli :)

   Sil
  5. Yah allah aşkına. Bıktırdım her şeyi kendinden burası mı normal olacak..

   Sil
  6. yaaa dur sınavdan sonra neşelencen kiii yaaaa :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler