Beni Unuttunuz Mu ?

Son durumlardan sonra bir hüzünle diyorum ki bence unuttunuz. Ancak bir çok kitap okumaya çalışıyorum. Ama cidden beni unutmanız şundan anlaşılıyor ki gereksiz mi yazıyorum dedirtiyor insana. İnsan kendinde suç arıyor. Anneme telefon açıp anne bloguma bakmıyorlar ya moralim bozuldu diyorum. Blogumda böyle olduğum hiç olmamışken belki yine görmezsiniz ama yok yani...


2015 Yazında öyle bir bloguma bağımlılık geldi ki gerçekten o zamanlarki fotoğrafları videoları görüp o anki neşemi hatırlayıp duruyorum. Gerçekten çok güzel bir hisse sarıyor. O anları tekrar tekrar o anlardaki hisleri tekrar tekrar hissetmek çok çok güzel. 

Ancak şimdi bir bakıyorsunuz. Snapchat te de paylaşmıştım. Rusya Türkiyeden daha çok bloguma giriyor. Bu duruma sinir olmaya başladım. Ya düşünün ben burada Rusça yazmıyorum ki. Ben burada her şeyimle Türk kanı barındırıyorum. Geliyorlar Ruslar Türklerden daha fazla giriyor. Onlar da Rusça yorum yazsınlar o zaman. Valla ben her türlü yoruma açığım. Her zaman buradayım. Nisan 2014'den beridir blogum açık. Her türlü içim dışım burada. Eğer cidden bir eksiklik varsa lütfen belirtin. Ona göre yazılar yazacağım. Emin olun telafi ederim. 

Sağlıcakla kalın...

Yorumlar

 1. Moralini bozacak bişey yok İremcim.. Bazen çok izlenirsin bazen kimse uğramaz sayfana.. Eminim sende sürekli blogları izleyip yorum yazmıyorsundur.. Hayat böyle bişey ne kadar karşılıksız desekte herşey karşılıklı işte..sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu durum moralimi bozuyor. Benim elimde oadan ben yazamıyorum. Ama bir yazıyorum. İki kişi ancak geliyor. Rusya bile Türklerden fazla giriyor. Gına geldi. Moralim bozuk tamam ama bunu yansıtmamaya çalışıyorum ben çoğu zaman. Anlayış anlayış hep anlayış. Bir süre sonra birikince tümden ağlıyorum. En ufak şeyde patlıyorum sonra..

   Sil
 2. Sevgili İrem ben buraya kaç kere yorum yazdım bilemiyorum, ama daha sen benim bloğuma hiç uğramadın. Dolayısıyla her zaman herkese yorum yapılmadığını en iyi senin bilmen gerekir sanırım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kusura bakmayın ama sözlerinize dikkat edin ufak tefek yazdığınız şeyde. Blogunuza uğradım. Hiç uğramadım diye bir şey yok. Eğer bu karşılıksa olay ve eğer hiç yorum atmadığımı düşünüyorsanız görüp geçebilirsiniz yazılarımı. İyi günler.

   Sil
  2. Neden kızdığını anlamadım.Ben sözlerime çok dikkat ederim. Sadece herkes sana uğruyor olabilir ama yorum yazmıyordur diyorum. Sana gelip bu kadar destekleyip yorum yapan birisine bu tavrın hiç hoş değil İremciğim, korkarım bu şekilde kırıyorsun. Küçüksün, ergensin,sınav geçirdin, ona veriyorum, ama yine de tavırların hayt huyt değil biraz daha dikkatli olabilir.

   Sil
  3. Demek istediğim blogunuza hiç uğramamamışım gibi yazmayın. Kavram farkı budur. Size hiç uğramadım diyorsunuz. Ben burada teker teker soruyorum ki kendimce bir sonuç çıkartacağım. Ve lütfen bana ergen lafını kullanmayın. Bir anda o ince bir "hiç" demeniz uygunsuz. Ben ne kadar ne olduysa buraya yazmış biriyim. Yazamıyorum diye de söylemiştim. Ancak bu konuda yazdıklarımdan siz ne olduğunu anlayabilirsiniz.

   Sil
  4. Aslında uzatmam yorum işini bu kadar ama seni sevdiğimden yazayım dedim.

   Hiç lafın gelişi bir kelimeydi, ay bana bir kere bile gelmedin demek değildi. Gelmesen de ne fark eder zaten. Ben aslen şunu demek istedim. Bloglar yorum mekanizmasına dayanan yerlerdir. Ne yazık ki yazdığımız yazının içeriğine göre gelmez çoğunluk, daha çok sen bir yere yorum yazarsın o da gelir sana yazar. Bir hafta yorum yazma sana gelen sayısı da azalır. (Bunun dışında kalan bloglar olabilir tabi ben genelleme yapıyorum.) Dolayısıyla sana yorum yapılmaması yazdığın yazıların sıkıcılığı veya başka birşeyden dolayı değil şu aralar pek dolaşacak ve yorum yazacak vakit bulamadığından kimselerin de sana gelmemesindendir. Onun için kafana takma. Keyfine bak. Önemli olan senin ileride bunları okuyup hatırlaman.

   Ergen olmakla ne derdin var o kısmı anlamadım. En güzel çağdır. Bir daha da olmayacaksın. Tadını çıkart. Benimkiler ben ergenim üzerime gelme diyorlar, sonuna kadar kullanıyorlar bu keyfi :)

   Haydi iyi geceler

   Sil
  5. Anlıyorum.

   Ergeni bende dalga geçer gibi söylüyorlar ve benim moralimi bozuyor da. Ben salya sümük ergenim. Ama küçükken de böyleydim.

   İyi geceler ve teşekkürler.

   Sil
 3. Fıstık... Herhalde bu sefer Ruslar Türklere merak saldı ha? Bana da en çok Ruslar uğruyor, ne anlıyorlarsa yazdıklarımdan :) sen böyle şeyleri dert etme, herkes uğruyor ama yorum bırakmaya vakit bulamıyordur hayatın ufak telaşlarından... Ama haklısın bir ara benim blogum da çok iyiydi, hareketliydi ama şimdi çok sessizleşti. Bazen sayfaya girdiğimde hani şu eski filmlerde ortam çok sessizken ufak yuvarlak çalı gibi bir şey geçer ya, sayfamda onun dolaşacağından korkuyorum bende...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahahhaha :) Evet ya ancak bu farklı hissettiriyor olmalı bir an empati kurunca falınca ayh gülesim geldi :D Güzelmiş ya :) Bakalım benim de o çalı kadar yalnız kalacak mı blogum. Zaman su gibi akar gider görürüm :)

   Sil
 4. :)))) sen yaz her şeyi yaaa dilediğin gibiiii konu sınırı yoook içindeki her şeyi yaaaz :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar