Trap *-*

Bir şarkı buldum bugün. Paylaşmadan geçmeyeyim dedim. Hemen paylaşıp sizlere sunup kaçiyrum efenim :) 


Yorumlar

 1. diğerlerinin hepsini dinledim dinliyom saoooğl buna daaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. annatsanaaa iyi misiiin neler yapıyoon :)

   Sil
  2. Bugün biraz kendimce moralimi bozdum ama şu radyasyona takmış durumdayım. İyiyim galiba. Dün mezuniyet vardı. İşte bu yazıdan sonraki yazımda var ve az önce paylaştım uffacık bir şey. İşte bugün sınava çalıştım. Dizi izledim. Telefonla ilgilendim. Öyle işte ama dünki yorgunluk geldi üzerime. Eklemlerim falan ağrıyor. Annem geldi zaten belki bilmiyorsundur belki bir hafta oldu öyle bir şeyler. Pek rahatlayamadım ama olsun yine de. Birilerine diyorum paranoya oldum herhalde diye hani sorsalar yoksa yine duygusala bağladı diyecekler ondan söylemedim her neyse dedim geçtim falan öyle. Ama beynimde bin tane soru. Moralim bozuldu ağladım yine... Neyse.

   Sil
  3. mezuniyet elbise arıyodun eveet. annen yokken zorlandın biraz da tabii yaa. e tabii dinlen haftasonu. çok hareket etmişsindiir :) annen iyidir umarım artık. ama hangi konuda ağladın ki.

   Sil
  4. yorgunluktan mı neden ölcen kiii yaaa.

   Sil
  5. Hayır cidden ölümü düşündüm ona ağladım.

   Sil
  6. hepimiz düşünürüz ki ölümü bazen, haklısın yani olabilir bu, bazen uykudan uyanırız ölüyoz diye korkuyla. ölümüm üşünmeyen hiç olmaz ama ki. düşünmemek daha iyi :)

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar