Ha Burda Ha Şurda

Bir orada bir şurda. Hop geldim Bursa'yaaa :))


4 gündür Bursa'dayım. Bundan dolayı bloga giremedim birkaç gün. Dün bir yazı yazacaktım ancak o zaman size bu fotoğrafı atamazdım. Oruçlularımız varsa üzgünüm. Bursa'nın kestane şekeriyle göstermek istedim. 

Burdan birkaç önce aldığım kitap vardı ve bu kitabı hala bitiremedim. En son telefonumu saklayıp kitaba gömülecekken de olmadı. Yarın Antalya'ya dönüyoruz annemle. Annem benden önce gelmişti ama bir anda ben de geldim yanına. Burda hastanelik işleri vardı. Ve çok şükür iyi. Bakalım işte yaz aylarında bir orada bir şurada.

 Kiralık Aşk ile GoT final yapacaklar. GoT sezon finali yapacak ancak Kiralık Aşk'ı tam bilmiyorum. Tek izlediğim diziler olduğu için yorumlarını da yazarım sizlere. GoT için yapmamıştım hani her sezon için ancak ossundu :)) Sağlıcakla kalın :)

Yorumlar

 1. Benim yerime kestane şekerlerini bol bol al :)

  YanıtlaSil
 2. heey yine bursa he. iyi iyi sen gezmeyi seviyooon :) kestane şekeri miam miam :) keyifli günleer, iyi yolculuklaar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Efet öyle oldu bir anda :) Gezmek güzel de bir gün oruç tutamadım orda :/ Miam miams tabi :) 2 saat kaldı bakalım eve gidices :)

   Sil
 3. Bursa'nıın ufak tefek taşlarıııı... Sayende artık koca günbu şarkıyı (zevkle) mırıldanıp dururum. annenin sağlığı iyiyse her şey yolunda demektir. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ay öyle şarkı mı vardı ? :)) Evet mutlu oluyor insan ^^

   Sil
 4. Geçmiş olsun :) Bursa güzel diyorlar öyle mi merak ettim İremcim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O kadar da Bursa'yı gezmedim. Zaten evde oturmaktan başka bir şey yapmıyordum. Tatil için olsaydı cevap verebilirdim :) Ve teşekkürler 😊

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar