Ana içeriğe atla

İzlediğim YouTube Kanalları 4

Yaz geldiyse o halde YouTube izlemeye devam ! :) 


1- Önceki yazılarımda Vine fenomenlerinin giderek YouTube kanallarına dağılmaya ve daha da güzel videolar ortaya çıktığından bahsetmiştim. Vine fenomenlerinden en çok izlenme gören Lele Pons da bu YouTube kanalı açan fenomenlerin içerisine girdi ve hemen şöyle taktim edeyim ben :)


2- Lele ile çocukluk arkadaşı olan Valentina Genta ve Sebastian Genta kardeşler beraber bir YouTube dünyasına girmişler ve ben Genta kardeşleri çok sevdiğim için kesinlikle videolarını hiç izlememiş olsam bile hemen duyururdum burada. Ve kesinlikle güzel videolar çıkacaktır. 7 saniyede güzel hissettirenler neden YouTube'da başarısız olsunlar ? :)


3- Lele'nin okul arkadaşlarından sanırım Twan Kuyper var. Twan kanalını ilk açtığında Lele'yi kanalında konuk olarak birkaç kez aldı ancak bir süre oldu izleyemedim kanalını ancak sizlere Vine fenomenleriyle devam edeyim dedim :) Sanırım şu aralar vlog çekip hayatını sunuyor. Ancak Vine'lardan biliyorum ki Twan güzel oyuncu :D Ama çocuk yakışıklı cidden napacağız :) 


4- Biraz da Türk YouTuber'lara geçeyim dedim ve Vine'da fenomen olanlarla devam edeyim dedim. Berkcan Güven son zamanlarda favorim oldu ve son zamanlarda çıkarttığı bütün şarkıları ile ne kadar YouTube'a alışamadığını söylese de öyle haliyle bile tatlı buluyorum ve her gün her videosundan her şarkısından dinliyorum diyebilirim. Gerçekten yaşı diğer Vine fenomenlerine oranla küçük bile sayılsa benden büyük sonuçta ve ben itiraf etmeliyim ki Vine da izlediğimde iğrenç kendini ne sanıyor diyordum. Çok doğru söylüyorum sizlere ancak YouTube gerçekten Berkcan Güven'e karşı düşüncelerimi değiştirdi ve YouTube ile birlikte Berkcan'ı daha fazla sevmeye başladım. Eğer bundan bahsetmeseydim olmazdı :)


5- Ben bir süre Disney kanallarındaki o dizileri izlemek için bir kanal arıyordum. O kanalda her şeyi her diziyi bulup izlemek istiyordum ve Bengisu yardımıma yetişti ve bana Disney kanalının Türkiye için çevirilip dublajlanmış şekilde ve en sevdiğim o dizilerin yer aldığı o kanalı önerdi. Ay bebikim teşekkür ederim ^^


6- Türklerde pek görülmeyen YouTube kanallarından da olsa Berk Coşkun'un başarısını sizlere sunmak istedim. Kendi müzik aletleri ve doğadan oradan buradan çıkan sesleri cover'layıp YouTube kanalında sergiliyor. Yabancılarda böyle kişileri kanalları görüyorum ancak böyle uyumlu şekilde Ekin Beril'de görmüş olsak da Berk Coşkun gerçekten güzel iş çıkartıyor :) 


Yorumlar

 1. Canım kitap konusunda takip edebileceğim ve senin önerebileceğin youtube kanalı var mı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://www.youtube.com/channel/UCz4cy78klHPIepOoJGrX_Ag

   https://www.youtube.com/channel/UC2oDRxw6cze98MY6lDlKW5A

   Bu ikisi var ancak ilk olarak thinbooks u önerebilirim. Yorumlarını seviyorum ve sevdiği kitaplara güvenerek kitap öneriyorum ya da okuyorum. Pek fazla kitap konusunda YouTube kanalı izlemesem de :/

   Sil
 2. oleeey faydalı bilgiiiii :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler