Ana içeriğe atla

Kamp Fırsatını 1 Günle Kaçırmak

Tatil olayı iş olayı derken bugün ancak kamp işini akıl edebildik. Hem de kamp başvurusunu 1 gün geçmişken !


Lanet olsun dostum... (Nasıl bir şeydi bu ? o.O) 

Daha dün akıl etseydik gidebilecektik ancak bugün kampa başvuru süresi dolmuştu. Son başvuru 10 Hazirandı. Bu Gençlik Kampları olayını birkaç senedir şey yapıyordum ancak bu sene tam üzerine oturmuşken ve gerçekten kamp alanı oldukça iyiyken Bengisu ile zamanımız doldu. Başvuru yerleri hala açık ancak onu bir çözemedik ancak ben aileme sorduğumda izin veriyorlardı ancak Bengisudan izin kopmayınca benim iznim de gitti ve zaten kabul edilebileceğimizi falan da son katılımdan 1 gün sonraya gidebileceğimizi sanmıyordum zaten. Zaten gidersem ancak Bengisu ile gidebilirdim ve zaten bu önceden başvurmamız gereken bir kamp etkinliğiydi. Eğer 1 sene sonra bir kampa gitmek isterseniz kendi şehrinizde şu adrese girmeniz hem benim için hem de sizin için faydalı olacağını düşündüm. Bu talihsiz olaya siz de kapılmayın diye gerçekten eğlenebileceğiniz bir kamp etkinliği hazırlanmış olacaktır eminim :) 


Yorumlar

 1. Bizim kampa gelin
  http://www.ekad.org.tr/
  Caretta falan vaadediyoruz, kamp işlerini kendimiz yapıyoruz falan ama ben çok eğleniyorum kampta.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2 hafta sanki çok uzun bir süre gibi. Ancak daha tatilimiz başlamadığı için bir düşünmem gerekecek ^^ Teşekkür ederim :)

   Sil
 2. gençlik kampları hiç katılmadım ama izin çıksa iyiymiş be irem arkadaşına ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen şimdi onsuz yapamam çünkü zaten giek istesem başvuramam da olan oldu artık başka bir yere bakıcaz :)

   Sil
 3. Kamp atmayı çok severim ama böyle etkinlik olarak hiç katılmadım. Bizimkisi daha bireysel.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bireysel olarak yani tek kişilik mi hani bir şey düzenlenmeden birden çadırla ormanda falan mı ? Ben de öyle kamplar var sadece diye biliyordum ama geçen sene bir kampa gittim ve sadece etkinliklerle doluydu ve çok eğlenmiştim. Böyle etkinlikli olsun ki zaten eğlenip öğrenelim biz daha farklıymışız :) Öyle kampa hiç katılamadım ben de :) Umarım güzeldir ^^

   Sil
 4. ay yaaaa baksana antalyada vardır böyle başka gençlik kampları mutlakaaa :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler