Ana içeriğe atla

!! Pembe Dünyamm'dan Çekiliş!!

Kawaii Box ile çekilişe ne dersiniz ? :) Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. Uh, yine bilmiyorum desem ? :) Ama sen nasılsın, ne yapıyorsun, nerdesin ??? :))

   Sil
  2. iyiyim. üç gündür tatil. evdeyim. uyuyom dinleniyom. euro 2016 izliyom. bu akşam izmire gidicem bayram için annemlere. evde misiniz. size gelenler var mı bayram için kalmayaa yoksa gidiyonuz mu bi yeree :)

   Sil
  3. Üç gündür mü ? Hala çalışıyorsun galiba. İyi ama güzel tatilsen :) Hayırlı yolculuk. Biz burdayız ya. Gitsem yazıyorum zaten :) Bu ayın sonunda tatile gideceğiz. İzmir de var gideceğimiz yerde. Notum açıklandı. 385 almışım. Burda Muhittin Böcek var orayı istiyorum ama bilmiyorum. Gelen olabilir belki :)

   Sil
  4. üç gündür tatildeyim ama bayram trafiği geçsin diye bekledim. biraz da dinlendim. çeviri yapıyom biraz. saool. hayırlı olsuun. hadi işallah olsun yaa. geziyon mu. film kitap müzik. bi müzik listesi yap yaaa :) sıcak nasııl :)

   Sil
  5. Çeviri iyi bakalım. Rica ederim. Ve saol da hiç bilmiyorum. Bengisuyla aynı okul tutmayacak sanıyorum. Geziyorum. Tenis kursuna başladım Bengisuyla. Bu hafta tatil bayramdan dolayı. Bengisu'nun doğum günü yaklaşıyor ama Bengisu o gün tatile gidecek :( Kitap aldım baya zaten. Steve Jobs ile başladım 2 gündür de bugün pek okuyamadım. Müzik listesi bugün aklımdan geçiyordu gerçekten :))) Sıcak :) Öğlen baya bayram temizliği yaptık ama çoook sıcaktı. Birkaç saat önce bir yağmur geldi. Allahım çok güzel toprak kokusu ^^ Missss missss :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler