Ana içeriğe atla

Geldim ! :)

Birkaç gündür yoktum ve bu sürede uzun bir düşünce içerisinde ve nasıl bir yenilik kazandırabilirim ve bu blogumu nasıl canlandırabilirim diye düşünürken bugün (sonunda) laptopu alabildim ve birkaç ufak şeylerden sonra açıklama gerekir dedim :) 


Bilgisayar abimde kaldığından ne ben telefondan yazmak ne de abimden alıp saatlerce keyifsizce yazmak istiyordum. Birkaç gündür gerçekten çok iyi hissediyorum. Bu yüzden hem bugün de laptopu alabilmişken birkaç yazıyla hafifletmek istedim ve bugün inşallah 10 tane falan yazı yazacağım. Umarım güzel olurlar. Takipte kalın :) 

Yorumlar

 1. iyi etmişsin yaa. blogun canlı bişi yok ki. sen az girebiliyon da ondan. sana bi laptop alsalar iyi olcak valla. çünkü blogunu en çok seven sensin kiiii aramızdaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi etmişim ? Neyi ? Canlı bir şeyi mi yok. Var ya var nası yok :/ Evet iyi olucak da ona para veremezler şimdi. Ben de ondan tablet bilgisayar falan dedim de bir bakalım :) Yok ya seviyorum da böyle herkes gidiyor. En son 157'ydi 151 oldu :(

   Sil
  2. hafifletmekle iyi etmişsin :) blogun canlı zaten. olumsuz bişi yok demek istedim yaa :) tablet çok ucuz ki vestel tablet yeni aldım ben. çok ucuz valla. ayda 10 lira. faturaya yazılıyor. sen sev boşver. kimse gitmez. onlar bloglarını kapatanlardır. oluyor o kadar. ya yine tanıtırım seniiii gelirler yinee sen üzülmee :)

   Sil
  3. Evet de ne canlısı öldü öldü :( Humm. Senin tabletin vardı sanki. Ay neyse bu tablet bilgisayarlardan olsa iyi olucak. Gittiler işte :(( Gelmezler sıkılırlar ya :/

   Sil
  4. ay evet geçen yaz tablet fotom vardı pıtırcık adlı kitapla. onu annem istedi verdim. vesteli türkcell hediye etti ya valla. geçen koymuştum bloga fotosunu. sıkılmazlar. dur sen tatil dönüşü yine düzenli girersin blogunaa. geçen yaz süperdin yaaaa bu yaz da olursuun :)

   Sil
  5. Aa :) Hayırlı olsun annene de sana da :) Bakarım birazdan :) Bakalım ya sıkılırlar diye düşünüyorum. Şimdi burda laptop vardı. Eğer hala kullanılabilir durumdaysa yazılar hazır yazarım ben :) Müzik listesi de yazarım :) Ay teşekkürler ^^ İnşallah yaa :)))

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

Kitap Yorumu "Kış Masalı"

Huh. Ay nasıl başlamalıyım ? Çok YouTube'da video izliyorum, hep ondan merhabaaaaa diye başlayasım geliyor. 2016'da sürprizlerim var sizlereeee. Ama Kış ayındayız ve Kış ayında Kış Masalı'nın yorumunu yazmak da uyumlu oldu. Ay çok güzel *.*


Kitap aslında o kadar hoş ki, gerçekten yani şu yorumu yaparken bile kitaptaki sözcükler geçiyor aklımdan. Aslında 1016 sayfa diye diye herkesin aklına kazındı kaç sayfa olduğu kitabın. Ayrıca zaten gerçekten uzun bir sürede bitirdim ve ben bu kitabı okumaktan gurur duydum. Herkes eline alıp hep inceledi bu kitabı. 1016 sayfa diyorum, bütün her okula götürdüğümde birinin eline veriyordum artık son 300-400 sayfa kalınca. Çünkü gerçekten yoruyordu :)) Ama bitireli de 1 hafta oldu. Pinekliyordum bu yorumu yazmak için.

Kitap şöyle bir konu alıyor; Gazeteci bir Hande Altan işinde çok başarılı biridir. 23 yaşına kadar aşktan uzak, bir iş kadını olmuştur. 29 yıllık bir aşk adamı bulana kadar... Kerem Sarper... Bir iş adamının sırlar ardında v…

İzleyiciler