Buradayım, Beklemede Kalın ! :)

Birkaç haftadır yazı yazmıyor veya yayınlamıyorum ve Bengisu bile yanımdan dürtüp, "İrem ** gün oldu hala yazmıyorsun. *** yaz." falan diyor. Ki ben bu yazıyı yazarken bile klavyede zorlanıyorum. Ancak beklemede kalın ki çok güzel geri dönüşüm olacak ve umarım beğeneceğiniz yazılarla yeniden blogumu seveceksiniz :) Ancak şimdilik beklemede kalın ! :))


Yorumlar

 1. iyi misiiin neler yapıyooon uuuuuu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyiyim. Aydındayım. Oturuyoruz misafirler falan çay bahçesine geldi. Sünnet hazırlıkları devam ediyor. 6 gün sonra sünnet düğünü var işte :) Sen ne yapıyorsun nasılsın ? :))

   Sil
  2. iyiyim yazıyom işte. ben de bayramda izmire geldim tatile. haftaya döncem istanbula. olaylar yüzünden kaldım. izmirde kimse takmıyor dünyayı çok rahat :) aydııın. çay bahçesii :) geçen yaz selfiler çekiyoduun yaa o şirin kızlaa de miii :) foto koy ama yineee :)

   Sil
  3. İzmirde Kader vardı ya. O da polisler rahat İzmir'in diyor. Neyse işte baya şeyler oldu moralim bozuktu da mutlu olmaya çalışıyorum. Yaz yaz :)) Şirin kız Su mu yoksa Feyza mı ? :)) Feyzayla çekebilirim am Su burda değil :( Koyarım :))

   Sil
  4. niye moralin bozuldu yaa. karpuzlu fotoooo işteee :) taams :)

   Sil
  5. Kader işte aman yeter ondan. Karpuzlu Su ileydi ^^ Piki :))

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar