Ana içeriğe atla

İzlediğim YouTube Kanalları 6

Bir günde aynı seriden bir yazı daha ? Why ????? :)))


Ben bundan önceki bu serinin yazısından yazdığımda Bengisu bana yeni bulduğu kanalları söyledi ve ben de yeniden bir yazı yazarım ne olacak dedim. Bugün o boş bıraktığım günlerin yerine bayağı yazı dolduracağım diye 6 tane konu belirleyip yazmıştım ancak 1 tane boş kalmıştı. Bunu yapayım ben de bekletmeden dedim. O zaman başlayalım ! :)

1- Bu kanalı da bugün keşfettim ancak tek sorun olarak her ay 1 video yüklemesi pek sık sık YouTube'da olmadığını gösteriyor. Kim ki ? Rachel Jeffreys. Ama eğer bakmak isterseniz şuraya bırakacağım elbette :) Tatliş bir YouTuber tabii daha sık olursa :))


2- Bundan sonraki YouTuber'lar da Bengisu'nun önerileri olacak. Buse Terim'i herkes bilir diye umuyorum. O da bir YouTuber. Ancak ben YouTube kanalına pek uğrayamadım. Böyle uğrayacağımı düşünerek sizlere önereyim dedim :) 


3- Bengisu'nun tatlı diye sınıflandırdığı YouTuber'lara kimse gideremez arkadaşlar. Çok az kişi var ama gerçekten Bengisu seçicidir :) Bence ona güvenip Şule Karaok'a uğrayın derim. Çünkü bana dediği aynen şuydu:"YouTube'da herkes 'Merhaba arkadaşlar' diyor ancak Şule Karaok 'Sen' diye konuşuyor." Eh hadi o zaman :))


4- Bu kanalı Bengisu önerdiğinde kimmiş o falan dedim ancak az önce girdiğimde fark ettim ki Oha Diyorum ! da çıkan Vlogger'dan mış. Hem de bu güne kadar ben oyun kanalında bir kadın görmemiştim. Bir bakın derim :)


5- Vaov Bengisu Hanım ^^ Bu kanala bayıldım nedense birden. Ben de yeni yeni bakıyorum kanallara. Bengisu'nun listesi oldu ya bu yazı :) Londra'da yaşayan yabancı adlı ancak annesi Türk olan bir kızın kanalıymış. Hannah Francis ile gururla sunar ^^


6- Galiba Bengisu'nun bu son 2 önerdiği kanala bayılacağım. Çok hoş geldi bir anda gerçekten. Bu kanalda da yabancı adda ancak Türkçe isimde videolar koymuş. Bakalım bence çok hoş bir Vlogger ^^ Haydi beraber keşfedelim ! ^^


Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler