Müzik Hayatım 14

Merhabalar ! :) Yaz geldi ve yeni şarkılar da peşinden sürüklendi. Bu şarkılarla eğlenmeye ve güneşin altında bronzlaşırken ya da o deniz kokusunu dinlerken rahatlamaya ne dersiniz ? Yazı hissedelim hadi  ! :)


Bu yaz ayı dolayısıyla Ramazan'dan kaytarıp dondurma keyfi yapmıştık birkaç hafta önce. Ve orada bile açmadığım huzur veren şarkılar ile karşı karşıya olacaksınız. Her şarkıdan ayrı ayrı bahsetmek yerine şöyle bir sistemle devam edeceğim. (Sanki çok resmi bir şey gibi) Birkaç söz yazıp listemi sunup Müzik Hayatım'daki seride artık böyle sonlandırıp sizlere sunacağım. Çünkü çok emek verdiğimi ve gerçekten pek bir önemi olmadığını düşünmeye başladım. Ancak diğer bu serinin yazılarındaki gibi yazmamı istiyorsanız yorumlarda bahsetmeyi unutmayın. Hemen listeme geçelim böylece :)

Müzik Listem: Zara Larsson - Uncover

Yorumlar

  1. en sevdiğim şey bu listelerin yaaa. hepsini dinliyom hep. sen istediğin gibi yaz kiii. dondurma keyfi oh. şok market poşeti di mi o :) heey baksanaaa, şu meşhur teog da bitti yaaa hey gidi günler heey. :) aydın tatili ne zamaan :9

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ay teşekkürler ^^ Dinle elbette bu seride çok emeğim var. Pekiii :) Evet öyle şok market poşeti. Bana tatil sanki yarın bitecekmiş gibi geliyor yaa :(( Bu ayın sonunda başlicak işte :)

      Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar