Ana içeriğe atla

Blog Youtube

En son 10-15 gün boyunca yokken gerçekten bir seri için düşüncedeydim.


Bengisu ile birkaç fikir ararken ve ikimiz de video izlememizden bir seri bulduk ve hemen sunmak yerine eski neşesini yerine getirmeye çalıştım blogumun. Artık ne kadar yapabildiysem yine bir aralık bırakmak zorunda kaldım. Ancak bu seriye artık bir giriş yapmam ve söylemem gerektiğini düşündüm. Peki nedir bu "Blog YouTube" ? 

Nedir ? kanalı gibi sorgulatmayacağım ama :D Biz ilk başta şunu düşünüyoruz. Belki bilmiyorsunuzdur: 

Bengisu ile ben bir Duygu Özaslan ve Cansu Akın veya Meryem Can ile Elif Yalçın gibiyiz. Bizim bu benzetmelerimiz birkaç ay önce başladı ve gerçek ben bir Duygu veya Meryem iken, Bengisu bir Cansu veya Elif gibi. Ve aslında ben Duygu ve Cansu arkadaşlığına çok benzediğimizi düşünüyorum. 

Çünkü ben Duygu'ya benziyorum. Metalik renklerde her şeye aşık oluyorum. Hatta Duygu gibi geleceğe yönelik ve "yeni bir başlangıç" videosundaki "Duygu" ile karşılaştığımda tüylerim ürpermişti. Ve insan yargılamadan büyümek istiyorum. Sıkı takipçisi olunca gerçekten sevmeye ve ona benzediğime inanmaya başladım.

Çünkü Bengisu Cansu'ya benziyor. Tatliş tatliş kıyafetleri ve kıvırcık saçları.. Hanım hanımcık derken ve Cansu ile Duygu'nun videolarındaki tatlişlik derken bir baktık ki gerçekten biz neden Blog'u YouTube'a benzetmeyelim ? 

Bu fikir Bengisu'dan bir anda çıktığında o kadar sevdim ki şimdi içinde yer alan içeriklerine gelelim;

BLOG YOUTUBE İÇERİKLERİ: Lookbook
Challange
Favoriler
Rutinler
Anılar
Kitaplar 
Fotoğrafçılık vb. 

derkeeen bu kitlenin daha da gelişmesi dileğiyle takipte kalın ^^

Yorumlar

 1. Ay çok teknolojik geldi yada gün sonu diye kafam çok dolu. Hiçbirşey anlamadım :) Yeni birşeyler olacak herhalde :) anladığım sadece bu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Durgun olduğunuz bir zamanda tekrar okursunuz :)

   Sil
 2. hadiii bakalıııım. :) tatil iyi gidiyo muuuu :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler