Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Mart, 2016 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Sanmıştım...

Tamam. Bakın cidden anlıyorum. Ama bir şeyler yazarsınız ve dürüst olup iğrençsin dersiniz diye bekliyordum. Olumlu şeyler umrumda değil ama öyle sanmıştım. Yazmasanız da olur. Buraya kadar...

Gülümseyemiyorum..

Yine mi ? Evet. Yine. Ama istemiyorsanız takipten çıkartın blogumu. Burası benim dünyam. 

Aslında düşüncelerim eriyor her dakika. Her saniye kendimi sevmiyorum. Kimse bilmiyor tabi ben nasıl biriyim. Ama öğrenmeniz gerekir. 
Mutsuz ve moralim bozuk olduğunda herkesi terslerim. Çok ciddi olurum. 
Şımarığım. Bir arkadaşımla bugün küssem yarın çok doğal davranırım. 
Bencilim. Hayır fazla değil. Sadece bu bencilliğimden ben de yıldım ve günlerdir ağlamaya çalışıyorum ve düzelmiyor. Düzelse de %50 bencilim. Şimdi lütfen cidden ona göre takip edin. 
Saygılarımla.

Ölümde Sevgi

Her günün sonunda olduğu gibi. Bir gün daha geçiyor ömrümden. Biliyorum ki her gece de içine çekip uyutuyor nasıl kalacağımı bilmeden. Ama biliyorum ki, yarın bugünden daha güzel.


Uyuyorum huzura. Sana geliyorum biliyorum. Çıkmaz bir sokağa da girsem, kulaklarım çınlıyor sesinle. Dudaklarından çıkan kelimelerle yaşıyorum. Her bir dalga boyunda huzur veriyorsun. Kaybolmak istiyorum sularında. Sadece sen ve dalgaların olsak ya şimdi ? Kim tutabilirdi ki bizi ? Biliyorum. Ölüm tutardı. Belki onda bile huzurlu olurdum. Ama çıkmaz sokaktan çıkabildim biliyor musun ? Karanlıktan sıyrıldım. Senin beyazına yaklaştım her adımımda. Her adımda kendimi buldum. Seni bulduğum gibi...
Her şarkıda buldum seni. Senli ya da sensiz yine yanımdaydın. Bak hissediyor kalbim yeniden heyecanlandı senin bedenine, varlığına. Hissediyor işte, seviyorsun. Hissediyor işte, seviyorum. Ölümüne seviyorsam, ölerken benimle olmaya ne dersin ? Ya bugün ya yarın ya da yarından daha uzak. Ya şimdi ya sonra. Ya öl ya sev…

Testler Bitti De 40 Gün Kaldı !!

TEOG'a cidden çok az sayılı günler kaldı. Son ve 2 gün önce o kadar moralim bozuldu ki, artık yapamıyorum diye ağlamaya başladım. Ama yılmak bilmedim, testlerim bitti ama baktım boş boş saçma testlerden çözüyorum. Gittim MEB'in bütün testlerini çıkardım :) E hayırlı olsun ilk testimden full çıktı :))

Bugün saat 04:24'de uyandım ve ıvır zıvır dizisini izlemesiydi, müzik dinlemesiydi derken testleri babam dün çıkartmış. Ben de dün çözdüm bir tane. Totem yapıyorum bir de. Full çıkıcak, çıkmazsa moralimi bozarım falandı derken full çıkarttım. Sabah da 4 de uyanıyorum, höh yani. Boş durma İrem test çöz. Altın değerinde şu testler şimdi. Ben de yanlışımdan da silip yeniden yapmaya başlicam dedim. Sistem artık, yürücek planlı planlı :)
İşte test yığınları;

O sağdaki de full çıkarttığım :) 
Perşembe günü Matematik sınavım var. Ve ben olasılıkları yapamıyorum diye ağlamaya başlamıştım. Çünkü karıştırıyorum herkes yaparken ve moralim o kadar bozuldu ki, gittim ağladım. Yok herkeste…

Anafen Öldürdü (Mecazi)

Testlerle beynim yanarken sen de yapma be Anafen :D

Fotoğraf Notu: Zahidekimi özlemişsinizdir. Bir de bugünden ^^

Daha dün bir anafen Türkçe testi aldım. Teste öyle bir bağlandı ki yani, beynim ağrıyor. Genelde ben etütte etüt saatinde 20 dakika önce gitmeden telefonumu alırdım. Telefonda vakit geçirirdim ama 1 saatte bütün konulardan tet çözdüm. 3 teatten full doğrum var ve şu an sadece dinlenmek istiyorum.

Günlük (Yeni Seri Sanorom)

Merhabalar herkeseeee !! ^^ 

Uzun zaman oluyor gibi hissediyorum buraya girmediğim zamanları. Yani yine bir TEOG şeysi şeyiyle de 46 gün kaldı. Aslında bu kadar erken uyanmasaydım, gelip yazı yazacağımı sanmıyordum. Ama bir sürü şey toplandı ve yeni yeni fotoğraflar da paylaşılmayı beklerken benim de içime birden doğan özlemle yazmaya başladım.
TEOG'a 46 gün kalmasıyla ben nedense çok güzel test çözüyorum ancak şu Matematik testleriyle kafayı bulmuş gibi hissediyorum. Matematikten başka test çözesim gelmiyor. Bir ara çalıştıklarımın hepsinin fotoğrafını çekip birleştirip buraya atarım :D Aaa cidden iyi fikir :)
İlk başta şunu söyleyeyim. Telefon aldım !!!! ^^ Hem de istediğim :) Artık bir pamuk gibi yere düşse kırılacak bir şey gibi. Diğer telefonum da bayağı gitmişti ama. Hatta şu an telefondan ilk defa bloga yazı yazıyorum ^^ Laptopa gerek kalmıyor yani :) 
Tabi size de teşekkür ederim almam için filan *.*
Bir ara böyle yine arkadaşlarımla tartışır gibi oldum ama galiba bu sefe…

Kişisel Blog Yazarları Ne Düşünüyor Mim'i

Mimlenmişim de bana malzeme oldu enem :) 

Kore Fenomeni beni mimlemiş. Hemen de yazmaya başladım görür görmez ._.
1. Yakın çevrenizdeki insanlara blogunuzdan söz ediyor musunuz?
Aslında Deniz,Eda filan bilmiyor. Hatta annemi bile tembihlerim anne söyleme blog yazdığımı diye çünkü yani burası benim ciddi ciddi içim yani. Pek de böyle hani herkese söylemeyi sevmem. Yani sonra da insanlar nedense böyle herkesten herkese geçer falan. Bilmem ben sevmiyorum pek. Yakın çevre olursa, hani cidden o kişiyi çok sevdiysem ve cidden ona kaynaşmışsam, blogumdan bahsederim ama en son ne zaman blogumun varlığından ilk defa birine bahsettim hatırlamıyorum. 
2. Neden blog yazıyorsunuz?
Ben son zamanlarda cidden moralim düzelsin diye yazıyorum. Hatta kendimden falan da geçiyorum. Mesela şu an bir buçuk saat önce eve yeni geldim ama cidden çok yorgunum ama hiç bir uzanayım demedim. Zaten telefondan yazamıyorum. Laptopa oturayım da birkaç yazı paylaşayım dedim. Benim için blogumun olması bir şirkette CEO…

İzleyiciler