Alışveriş

Bu aralar yeterince blogum konusunu aştı ancak böyle videoya alsaydım vlog tarzı bir şey olurdu diye düşünüyorum. Ancak burada eskiden yorumlar olurdu da, ben gelmeyince kimseye gelmiyorlar elbet. Yine de bu duruma bir şey yapamıyorum çünkü bilgisayar başına çok geçmiyorum. Geçersem de eğer yazı yazıp 1-2 saat takılıp geri kapatıyorum. Eskisi gibi yapmaya çalışıyorum ancak biraz zor gibi gözüküyor...


Bu aralar cidden YouTube ya da filmlersiz geçmiyor. Zaman bol ancak bu ayın değerlerinden dolayı öyle gezip dolaşamıyorum. Bugün de Bengisu gitti ve ne yapabilirsem en fazla evde film izleyebilirim. Cidden kitaplar çok ayrı bir yerde. Sanırım bir şeylerden kendimi mahrum bırakmam lazım ki, kitap okuyup eski o sevgimi besleyebileyim ancak 1 sene içerisinde cidden çok az bir sayıda kitap okudum. Bir yandan okuyayım diyorum ama bir yandan da rahatlığı cabası oluyor. Belki de kitaplar beni sarmıyor. Bu durum ne olursa olsun beni üzüyor. 

Kitaplarımı bitirip hepsini okuyup -ya da bir çoğunluğunu- yeni kitap alışımda seçili ve akıcı kitaplardan seçmeye özen göstereceğim diye hep kendime söylüyorum ancak kitaplarımı okumadım ki daha.. Rahat battı bana öyle gözüküyor :) 

Bu arada videolar falan diye bahsetmişken alışveriş videolarından kendi alacağım şeyleri es geçip sanki onları ben de alırcasına izliyorum. Bir bakıma alışveriş açlığı giderici (?) gibi bir şey oluyor :D Not tutmaya ve size güzel bir seri sunmaya hazırlanıyorum. Daha doğrusu burayı güzel kılmaya çalışıyorum. Yaz geldi diye daha fazla yazı yazmak istiyorum. Bu yenilikleri de tasarımla değiştirdim ve evet... Biliyorum aslında yaz ayı rengarenktir böyle çiçek açar ancak simsiyah yaptım :/ Bu hüzünden dolayı değil, siyah daha güzel durdu ve umarım güzeldir -renk dışında- Ben sevdim :) 

Söz: Kitap okuyup yorumlarını yazacağım :)

Yorumlar

Popüler Yayınlar