Ana içeriğe atla

Müzik Hayatım 26

Hiç yazı yazmasam da sizi bırakmayan müzik listesi bomba gibi geliyooor ! :)


Müzik Listesi: 1- Ed Sheeran - Galway Girl
2- DJ Khaled - I'm the One ft. Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, Lil Wayne
3- Gryffin, Illenium - Feel Good ft. Daya
4- Arman Cekin - California Dreaming (feat. Paul Rey)
5- Harry Styles - Sweet Creature 
6- Imagine Dragons - Thunder
7- Cashmere Cat - Quit ft. Ariana Grande
8- OneRepublic - No Vacancy 
9- Wale - My Love (feat. Major Lazer, WizKid, and Dua Lipa) 
10- Chace - Something About You (feat. Yade Lauren) 
11- Big Sean - I Don't Fuck With You ft. E-40
12- Remy Boyz - My Way Fetty Wap ft. Drake, CTBFlo
13- Noah Cyrus - Stay Together 
14- Niall Horan - Slow Hands 
15- Yellow Claw - Good Day ft. DJ Snake & Elliphant
16- The xx - Crystalised 
17- Katelyn Tarver - You Don't Know
18- Kiiara - Whippin (feat. Felix Snow) 
19- Kiiara - Feels 
20- Kiiara - Intention
21- Model - Dünya Tek Biz İkimiz
22- Night Lovell - Still Cold / Pathway Private (Prod. Dylan Brady)
23- Selena Gomez - Bad Liar 
24- Yaël Naïm - Toxic
25- James Blake - Retrograde (Live on KEXP)
26- The xx - On Hold
27- Nothing But Thieves - Amsterdam 
28- Soundgarden - Black Hole Sun - for cello and piano (Cover)
29- Kiiara - Tennessee
30- Lukas Graham - Drunk In The Morning 
31- Dua Lipa - Lost In Your Light feat. Miguel 
32- Miley Cyrus - Party In The U.S.A.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler