Ana içeriğe atla

Düşünceler ~

Bayadır aklımda olan düşünceler var. Ama cidden ciddi bir yazı olmuyordu sanırım. Belki de benim hemen bitirmeli yazılarımdan dolayı olabilir. O yüzden belki de daha açık konuşacağım şu an :) Umarım sıkıcı olmaz ve gerçekten hedeflerime ulaşırım..


(Elimde olan fotoğraflar tam olarak nerede bilmediğim için eski fotoğraflar buluyorum. Expo'dan bir görüntü.)

Cidden belki de çok fazla dizi spoiler ı gibi olacak derken çok daha bahsedemediğim bir konu maalesef. Ancak ne zaman hadi şimdi bahsedeyim desem de, buraya geldiğimde yazamadığım bir konu. Tabii ki böyle denilince siz de bir düşünceye giriyor ya da nedir ne deyildir diyorsunuzdur belki, bilmiyorum. Ancak gerçekten hayalini yıllardır kurduğum bir şey ve ortaya çıktığında açık açık burada da yazabileceğim bir şey olacak. Onun çalışmalarındayım ve çok fazla bir şey beklemeyin yine de :) Ancak umarım hayallerimdeki kadar güzel olur ne kadar abartılır gibi olsa da :) 

Bunun için burada olup gerçekten beklediğinizi bilmek de istiyorum ama yine de ben size gelmediğim için siz de gelmiyorsunuz, bunu da biliyorum ancak burada okuyup eskisi kadar bağımlısı olamıyorum :( Tabii ki de bu da beni üzerken sizden beni ayıran şey de oluyor zamanla. Ki elbette "Bu kullanıcı bana uğrayıp yorum yapmıyor, ben neden gideyim ki." düşüncesi de geldi mi cidden üzüyor.. Keşke...

Bu hayallerden sonra cidden uğrayıp yazılarımın artacağını düşünüyorum. Ya da bu sıkı yıllar bittikten sonra gerçekten burayı geliştireceğimi düşünüyorum. Eski yazılara gidip bakılan bir kullanıcı da olmak istiyorum ama, burası benim gizli dünyam ve çokça tanıdığım insanlar burayı asla bilmezken, sizin bilmeniz gerçekten çok güzel bir şey olduğunu düşünüyorum. Kendinizi özel hissetmeniz için bir neden olabilir. Şimdi yukarıda bahsettiğim olayda ben de kendimi olmadığım bir konumda gösterdim galiba, öyle hissettiğim için açıklıyorum ki; bencil değilim ve eskiden de hatta 2 sene önce çok aktif ve her bloga gidip keyifle her saat blog yazıları okurdum. Keşke blogger'ın kendi uygulaması güzel olsa da oradan ayrılmasam. İnanın ki, bencil değilim ve bunun hakkında da gerçekten bilgiler bulunuyor burada..

2012 yılında karar verdim ben bu hayale ve o zamandan beri bitmeden yazıp duruyorum her yere. 4. sınıfta başlayan o çok sevilen denemeleri, yazıları bir nefeste dinlenen bendim. Sonra ne oldu derseniz, 5. sınıfta yeni bir öğretmen ile ortaokula başladık ve eskisi gibi tutmuyordum ben. Zamanla da kendime çekilme sonucum bu oldu. 2014'te blogumu açtım. 3 senelik olduk ve Nisan'da 4 sene olacak. Ben bu 3 senedir hiçbir kutlama vs. bir yazı dahi yazmadım o günde. Umarım bunun için de bir şeyler yapacağım. Bugüne dek sadece 1 tane çekilişim oldu :/ Evet, o da hüsrandı :( Ancak planlarım hala var ve asla o kadar yorumların çok olduğu bir blog değil. 

Sadece bu kesinlikle başka bir şey için değil, güzel şeyler için. Ayrıca eğer buradaysanız ya da yeni geldiyseniz, umarım burayı seversiniz ve bu süre kısa sürmez. Kendinize iyi bakın, iyi günler..

Yorumlar

 1. tabikide tanıtırım gelcam yineeee minnoooş :)

  YanıtlaSil
 2. blog çalışması, yolda gördüğüne merhaba demek ve arada bir tekrar rastlamak gibi bir şey, rastladığında sohbeti ilerletemediğimiz sürece bağlar zamanla kopma tehlikesi içine giriyor. bir süre sonra belki bazı şeyler tam oturduğunda değişebilir bu durum ama henüz ben bilmiyorum. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anlamak zorlaşıyor biraz burada..

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

Kitap Yorumu "Kış Masalı"

Huh. Ay nasıl başlamalıyım ? Çok YouTube'da video izliyorum, hep ondan merhabaaaaa diye başlayasım geliyor. 2016'da sürprizlerim var sizlereeee. Ama Kış ayındayız ve Kış ayında Kış Masalı'nın yorumunu yazmak da uyumlu oldu. Ay çok güzel *.*


Kitap aslında o kadar hoş ki, gerçekten yani şu yorumu yaparken bile kitaptaki sözcükler geçiyor aklımdan. Aslında 1016 sayfa diye diye herkesin aklına kazındı kaç sayfa olduğu kitabın. Ayrıca zaten gerçekten uzun bir sürede bitirdim ve ben bu kitabı okumaktan gurur duydum. Herkes eline alıp hep inceledi bu kitabı. 1016 sayfa diyorum, bütün her okula götürdüğümde birinin eline veriyordum artık son 300-400 sayfa kalınca. Çünkü gerçekten yoruyordu :)) Ama bitireli de 1 hafta oldu. Pinekliyordum bu yorumu yazmak için.

Kitap şöyle bir konu alıyor; Gazeteci bir Hande Altan işinde çok başarılı biridir. 23 yaşına kadar aşktan uzak, bir iş kadını olmuştur. 29 yıllık bir aşk adamı bulana kadar... Kerem Sarper... Bir iş adamının sırlar ardında v…

İzleyiciler