Ana içeriğe atla

ÇEKİLİŞ SONUCU!

Öncelikle herkese katıldığı için çok teşekkür ederim. İnşAllah daha büyük çekilişlere :) Ancak ufak bir uyarı vereyim :) Kazanan kişiler bana ulaşmaları lazım yarına kadar. Ulaşan kişiye gönderirim. Eğer ki ulaşmazsa ki bilsin ki gerçekten kızacağı durum yok meşgul zamanımdayım arada hızlı çekiliş olduğundan bahsettim. Zaten o kişiye ulaşamazsam bir diğer kişiye geçerim haberiniz olsun gerçekten bu önemli nokta. O zaman çekilişimiz kime çıktı ona geçelim :)HAZIR MIYIZZZ ? :)


Asıl Kazananlar : 1-Büşra Bayram
2-Beyda'nın Kitaplığı

Her iki kişiye de hem teşekkür eder hem de tebrik ederim :) Bana ulaşmanız için iremyagizel@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. Umarım gerçekten sevinmişsinizdir. Katılıp da kazanamayan kişiler için son bir sevinç var :)

Yedek Kazananlar: 1- Ebem Kuşağı
2- Le yan 

Sizler de burada takipte kalın ki eğer ki haber alamazsam sizden bir adres alayım. 

Not: Saat 20.00'a kadar (ne acelem var derseniz yarın erken saatte dışarıda olacağım ve maalesef ki yoğun birisiyim ve benim illa ki otobüse binip gitmem lazım kargoya. O yüzden hızlı davranırsanız iyi olur.) asıl kazananlardan haber bekleyeceğim ki cevap alamaz isem 21.00'a kadar da yedek kazananlardan cevap bekleyeceğim. O zamana kadar ilk ve ikinci mesaj atan kim olursa ona göndereceğim. Umarım bu süreçte kimseyle bir sorun çıkmaz. Kendinize iyi bakın :) Diğer çekilişlerde kazanamayanlar için ben hemen çekiliş yazısına duyuracağım :) 

Yorumlar

 1. heeey sen kazananlara haber verdin miiii :)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba :) ulaştım, hem de saat 8 olmadan :))

  YanıtlaSil
 3. kazananları tebrik ederim
  kendimi de yedeğe girdiğim için:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beyda'dan geri dönüş alamadım yarım saat de geçti oysa ki :\ Mail atabilir misiniz?

   Sil
  2. attım gelmiştir umarım sana :)

   Sil
 4. Kazananları tebrik ediyorum. Ben ancak bakabildim maalesef. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef :/ bir sonrakine İnşAllah :)

   Sil
 5. Büşra Bayram ve Le yan ile iletişime geçtim. Herkese bir sonraki çekilişlerde bol şans dilerim :)

  YanıtlaSil
 6. Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum ben de :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

İzlediğim YouTube Kanalları

Uzun zamandır Gmail hesabımı açtığımdan sonra Blogger'ı keşfettim ve ardından blog yazmaya başladım ancak Gmail hesabımı açtıktan bir süre sonra da YouTube'a kaydoldum. Son 5 ay gibi bir zaman içerisinde o kadar aktifçe kullanmaya başladım ki artık laptop başından kalkmamamın tek sebebi video izlemek oluyor. 

Şimdi aklıma geldi de neden izlediğim kanalları paylaşarak herkese tanıtmıyorum dedim. Video izlerken dedim ben buna da başlayayım dedim. Umarım güzel bir liste oluşur ve faydalı bir post dizesi daha ortaya çıkar :))
1- İlk olarak az önce Onedio kanalından birkaç video izliyordum ve bundan başlamak istedim. Bu kanalı 2 ay önce keşfettim ve Onedio nun kendi web sitesinde 7'den 70'e harika paylaşımlar var. Bu YouTube kanalında da birçok komik dize videolar var. 
Onedio Kanalı
2- Normalde ben pek çok makyaj da yapmasam ilk makyaj videoları ile başlayıp sonradan eğlenceli videolarla konu alan Meryem Can'ı çok seviyorum. Fan değilim YouTube'da kimsenin ancak gö…

İzleyiciler