Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Mart, 2017 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

40- Filmler'in Esintileri "Logan: Wolverine"

Uzun zaman sonra paylaşa paylaşa bir hal oldum. Sinemaya gitmesem yazı da yazmayacağım. Oldukça telafi edilmesi gereken yazı var ve sürekli bir işlerin peşinde iyice uyuşmaya başladım. Hangisine yetişsem derken bir an TEOG varken bile daha iyiydi demeye başladım. Eskilerden fotoğraflar atmak istiyorum sürekli ancak bu bir film yorumu yazısı. Yine de burada olanlar için film yorumu gönderiyorum :)

Devam filmlerinden olan X-Men'in ilk izlediğim filmi olabilir. Ailecek de çok çok sonradan bir sinemaya gidebildik. Ama gerçekten oturmaktan uyuşacağımız film olmak değil de, iki buçuk saate değer bir filmdi. Her zaman filmler çok da etkileyemiyor ancak bu yine beni etkileyen filmlerdendi. 
"James Mangold tarafından yönetilen ve Marvel Comics'in kurgusal karakteri Wolverine'den uyarlanan 2017 yapımı Amerikan süper kahraman filmi. X-Men film serisinin onuncu ve Wolverine karakterinin üçüncü ve son filmi olarak tasarlandı.[1] Film Mark Millar ve Steve McNiven tarafından üretil…

Müzik Hayatım 23

Soğuktur yağmurdur demeden bir kış daha geçtik ve bitirdik. Artık Mart ayına girdiğimize göre size de Şubat 2017 müzik listemi sunabilirim :)

Müzik Listesi: 1- XYLØ - Afterlife 2- Demren - Killer (Bugy Remix) 3- Flume - Say It (feat. Tove Lo) (Illenium Remix) 4- Khamsin - Once (feat. Layna) 5- Tilka - Missing Home (feat. Always Never) 6- Jon Bellion - 80's Films 7- Jon Bellion - Guillotine ft. Travis Mendes 8- Tove Lo - True Disaster (Part of Fairy Dust) 9- TroyBoi - No Substitute ft. Y.A.S 10- Troye Sivan - HEAVEN ft. Betty Who 11- Elliphant - Love Me Badder 12- BahoBeat - Tulumistan (Tulum Bass Boosted/Trap Music) 13- In Love With a Ghost - We've Never Met But, Can We Have a Coffee or Something? 14- Jarryd James - Do You Remember 15- Cloves - Don't Forget About Me 16- Sleeping At Last - Already Gone 17- Milky Chance - Cocoon 18- Hippo Campus - Violet 19- Ed Sheeran - How Would You Feel (Paean) 20- LP - Tightrope 21- LP - Muddy Waters 22- Petit Biscuit - Sunset Lover 23-…

İzleyiciler