Ana içeriğe atla

Müzik Hayatım 35

Bu ayki listeyi teker teker inceltilip, yontulmuş şekilde sunuyorum size. O kadar içime sindi ki bu liste, gerçekten doyamadığım şarkılar oldu. O yüzden teker teker her biri çok hoşuma gidiyor. Umarım siz de kendinize uygun bir tane bile olsa şarkı bulabilirsiniz :) 


Müzik Listesi: 1- Gökhan Türkmen - Sen İstanbulsun
2- Noodle Gang
3- Hypnogaja - Here Comes The Rain Again
4- Pera - Affet
5- Pera - Ağla
6- Burak King - Koştum Hekime
7- Jehan Barbur - Kendime
8- Dolu Kadehi Ters Tut - Aldattım
9- Dolu Kadehi Ters Tut - Çöpçatan
10- Dolu Kadehi Ters Tut - Gizemli Gizem
11- Dolu Kadehi Ters Tut - #23
12- Rhye - Open
13- Namika - Lieblingsmensch
14- Rhye - The Fall
15- Chet Fake - I'm Into You
16- Monica Molina - Ay Amor
17- AURORA - Runaway
18- AURORA - Running With The Wolves
19- Namika - Kompliziert
20- Lorde - Perfect Places
21- Lorde - Homemade Dynamite 
22- Berkcan Güven - Berkcan Güven
23- Lorde - Sober
24- DMX - X Go' Give It To Ya
25- Apashe - No Twerk
26- Karsu - Yemen
27- Dolu Kadehi Ters Tut - Biraz Delisin
28- Tyga - Faded
29- Marshmello & Logic - EVERYDAY
30- Krewella - Alibi
31- Marshmello & Anne Marie - FRIENDS
32- Rae Sremmurd - Swang
33- Lil Pump - D Rose
34- Lil Pump - Boss
35- Pera - Ne Ala
36- Avengerd Sevenfold - Buried Alive
37- Dolu Kadehi Ters Tut - Siz Bana Aldırmayın
38- Barış Özcan & Şanışer - Korkudan
39- Novo Amor - Anchor
40- Problem - Stingy
41- Hadda Ride - K. Chris
42- Kygo - Stranger Things
43- DJ Snake, Lauv - A Different Way
44- Sehabe - Mum
 45- Tinashe - Faded Love
46- G-Eazy - Let's Get Lost

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kitap Yorumu "Çıkmaz Sokak"

Kitap Fuarı'ndan aldığım kitapların hemen ertesini günü kitaplarımı okumaya başladım. Doğrusu okumadığım çok kitap artmıştı ancak çok uzun bir sürede bitirdiğim için yine kendime biraz söylensem de gerçekten güzel bir kitaptı. O zaman tümden nasıl bir yorum aldı benden, inceleyelim hadi ! :)

Çıkmaz sokaklara elveda deyin. Artık öyle bir çıkmaz sokağınız olacak ki, ruhunuz bile sokaklara elveda diyemeyecek. Belki de yeniden aşık olacaksınız bu umutlarla ve, artık bir aşkı sonlandırmanın ve yeni bir aşka başlamanın tam da bu sokaklar arası geçişte göreceğiz. Eslin'in çıkmaz sokağına hoşgeldiniz "Yiğit Kutay" ile birlikte..

Eh artık bir kitap okumamın vakti gelmiş ve çatmıştı ki bu kitap oldukça ince gözüküyor dimi ? Aslında bu kitap 622 sayfa ve oldukça büyük olan yazılarıyla da olsa uzun bir sürede bitirdim maalesef. Bazen bazı şeylerden dolayı vaktim kalmıyordu ve kitabı bitirdiğimde ilk olarak ağlayıp, sonra oh be iyi ki bitti dedim. Ancak oldukça güzel ve unutamay…

ÇEKİLİŞ VAAAR!!

Evet. Artık bunun zamanı gelmişti. Ve diğer çekilişteki gibi ödemeli düşünmüyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz. 

Uzunca açıklama yapabileceğim kadar heyecansız değilim. Heyecanlı olduğum için pek unuttuğum şeyler de olabilir. BU BİR HIZLI ÇEKİLİŞTİR! :)) 
Öncelikle geçen seferki yaptığım çekiliş katılım şartı yüzünden 2 kişi katılmıştı. Blogum oldukça izlenmesi okunması yerlerde. Bu durum her bir yazımda etkisini bıraktı gerçekten. Ve ben de artık bu içimdeki volkanı patlatmaya karar verdim. Yarın için işim var dışarıda ve ben de aslında ya yarın ya da 4 Kasım'a kadar olacak çekilişi başlatıyorum. 
Katılım şarkı katıldım yazıp blogumu izlenmeye almak. Sadece bu. 2 kazananlı bir çekiliştir. Geri dönüş yapılmazsa bir diğer talihli kişiye aktarılır haberiniz olsun. Defterleri ben kendim yaptım. Belki beğenmeyeceksiniz ancak böyle maalesef :( İki kazanan da 2 renkli kalem, 1 siyah tükenmez kalem ve bir adet kırmızı kalem kazanacaktır. İki kazanana da sunduğum kitapları okumadım. Okuyam…

Kitap Yorumu "Kış Masalı"

Huh. Ay nasıl başlamalıyım ? Çok YouTube'da video izliyorum, hep ondan merhabaaaaa diye başlayasım geliyor. 2016'da sürprizlerim var sizlereeee. Ama Kış ayındayız ve Kış ayında Kış Masalı'nın yorumunu yazmak da uyumlu oldu. Ay çok güzel *.*


Kitap aslında o kadar hoş ki, gerçekten yani şu yorumu yaparken bile kitaptaki sözcükler geçiyor aklımdan. Aslında 1016 sayfa diye diye herkesin aklına kazındı kaç sayfa olduğu kitabın. Ayrıca zaten gerçekten uzun bir sürede bitirdim ve ben bu kitabı okumaktan gurur duydum. Herkes eline alıp hep inceledi bu kitabı. 1016 sayfa diyorum, bütün her okula götürdüğümde birinin eline veriyordum artık son 300-400 sayfa kalınca. Çünkü gerçekten yoruyordu :)) Ama bitireli de 1 hafta oldu. Pinekliyordum bu yorumu yazmak için.

Kitap şöyle bir konu alıyor; Gazeteci bir Hande Altan işinde çok başarılı biridir. 23 yaşına kadar aşktan uzak, bir iş kadını olmuştur. 29 yıllık bir aşk adamı bulana kadar... Kerem Sarper... Bir iş adamının sırlar ardında v…

İzleyiciler